Prečo ešte nespíte?

*inko

a co cakas navstevu a chcel si nim niekoho ponuknut? ci preco je to take urgentne? :) ides prec nadlho?

mne sa toto nezda, moze byt v piatom rocniku na vyske predmet, ktory je tak strasne lahky, az to pekne nie je? lahsi nez v prvaku? kde je hacik? hmmmm....

lost

hehe, ale aspon v jednom som vyhral :D
nastastie som znicil len 3 balicky keksov :D
ak by som mal viac palmarinu, dopadlo by to katastrofalne :D

lost

neni mozne aby tie keksy boli take skalnato tvrde, neni mozne, kedze v pudingu sa "spracuju" do pol hodiny..

ten vyondulovany palmarin ma zradil, ale tentokrat uz naposledy, presuniem svoje assety na maslo !

lost

vtip je v tom, ze ak by som zajtra bol doma, tak by som cakat ochotny bol :)
ale mne to bude skutocne nanic, preto som to tak strasne chcel aby sa to podarilo na dnes.. a stale je to uplne surove..
nevadi... mam desat inych sladkosti.. ale ani jedna zrazu neni dobra :D pojdu do kosa vsetky!!!!!!!!!!! ha

*inko

lost, zadrz... :) ver naaaaaam :D ved aj ja som tu raz nariekala ze sa mi lasagne nepodarili, ze sa to nezlepilo a ze su ako brecka... a mala som sto chuti ich vyhodit von oknom, ale nejak som na ne zabudla a na druhy den boli genialne :)))

ojka inak to kreativne varenie aj ja lubim :) ale uz mam novu kucharku, kreativita pojde bokom
no co, ako ucenie? ide to? vladzes este? ako sa ti dari s babami?

lost

nic nerobi.. ale mam milion chuti ho nejakym sialenim sposobom zlikvidovat.. napr rozvarit.. lebo hodenie do smetiaku trva len pol sekundy.. a nebudem makat hodinu na to aby som si uzil pol sekundy zabavy :)

necham ho tam do rana

ale seriozne, rozbil by som no stomu co mi sposobil alergie.

ojka

ja mám rada kreatívne pečenie a varenie.... teda skôr varenie (-:O tam nie je čo pokaziť, lebo sa nejde podľa receptu :D
lost, dávaj potom priebežné hlásenia, čo to teda ten "BEBE cake" robí ...

*inko

kapanek sialeni sme tu viaceri neboj :) myslis ze to bude tym palmacom? hmm... no pokial bol v recepte, tak asi bude chyba inde..ci to si si sam vymyslel recept? :D

lost

stale lepsie, aspon som to nakupil :) niekedy idem dvojnasobok vzdialenosti a zbytocne, lebo maju statny sviatok(!) :P
hold, mal som pouzit gúgl