Čaj Chanca Piedra

Príspevok v téme: Čaj Chanca Piedra
sharon stone

dobrý den!uz rok uplynul od diagnostikovania,ze mam zlčnikové kamene.mala som asi 3x zlčníkový záchvat,ale od vtedy si davam pozor a držím dietu.chcela by som sa opýtat niekoho,kto ma skusenosti s pitím čaju Chanca piedra,na tejto stránke som sa dočítala,ze rozpusta aj žlčníkové kamene a rada by som som to s touto alternatívou skusila,zial neviem ho nikde kupit,mozete mi poradit ako sa k tomuto čaju dostanem?Má niekto s ním pozitívne skusenosti?alebo čo konkretne uzívate pri zlčníkových kamenoch,ked odkladáte operáciu tak ako ja?dakujem velmi pekne za odpoved..

Bubu_Tinka

Kaciatko 7, Vieš,kolko gramov je polievkova lyzica /PL/ ? Videla som ten caj Chanca Piedra po 3,15 € (95 SKK) za 40 gr.a po 6,66 € za 40 gr.Je to cena kvality,alebo zisku ? Tiez mi zistili oblickový kamienok do 2 mm.Lekar povedal,ze si toho nemam vsimat.Na lekara je to divný pohlad.Dakujem odpiste kto viete

kaciatko7

a ako som ho zacala pit, oblicky ma akoby pobolievaju, citim, ze sa tam nieco deje. inac, kuru treba dodrziavat asi 2 mesiace, tu na fore som sa docitala.

kaciatko7

podla mna, lepsie tie kamienky rozpustit a vylucit z organizmu, ako hned operovat, ci uz ide o oblicky, ci o zlcnik. a nezabudni popritom aj dostatocne mnozstvo vody pit, cistej, bez bubliniek.

kaciatko7

neuzivam kvoli zlcnikovym kamenom, ale kvoli oblickam, zatial len vyse tyzdna. do pol litra vody vriacej nasypem 1PL byliny a varim cca 10 min, potom necham luhovat co najdlhsie, zlejem a pijem. skus sa popytat v nejakom bylinkovom obchode, ak nebudu mat, hadam ti objednaju. ja nezijem na SK, tak neviem, tu som objednala v takom obchodiku s bylinkami, vitaminmi atd., sice nemali hned, ale boli zlati, objednali, cca tyzden som cakala.