Čaj Chanca Piedra

Príspevok v téme: Čaj Chanca Piedra
sharon stone

dobrý den!uz rok uplynul od diagnostikovania,ze mam zlčnikové kamene.mala som asi 3x zlčníkový záchvat,ale od vtedy si davam pozor a držím dietu.chcela by som sa opýtat niekoho,kto ma skusenosti s pitím čaju Chanca piedra,na tejto stránke som sa dočítala,ze rozpusta aj žlčníkové kamene a rada by som som to s touto alternatívou skusila,zial neviem ho nikde kupit,mozete mi poradit ako sa k tomuto čaju dostanem?Má niekto s ním pozitívne skusenosti?alebo čo konkretne uzívate pri zlčníkových kamenoch,ked odkladáte operáciu tak ako ja?dakujem velmi pekne za odpoved..

lola22

o tomto čaji sa tu uz niekedy pisalo,naozaj ma také zázračné učinky?je aj na zlčnikové kamene,mate s tým niekto osobnu skusenost?

romana2

aj mne diagnostikovali kamene,v zlčniku,vraj ich mam tam kopec...myslite si,že ked si pozhanam tento zázračný čaj,pomoze mi?som z ke,takze skočim na hrnčiarsku a kupim si ho.

kia241

ahojte,mala som pred 2 rokmi problemi..vysiel zomna kamienok, tu bolest vam neviem opisat zacalo ma boliet v lavej casti boku, bolo mi na odpadnutie,zle...bolest neopisatelna. horsia ako porod. sla som ku gynekologovi pichol i injekciu do zadku a do 2 minut som sa nanho usmievala bez bolesti,poslal ma ku urologovi a doma zomna vypadol kamienok ostry a dost velky asi 3-5mm. ale priznam sa malo som pila H2O.teraz sa snazim pit viac,a chem si kupit a vyskusat ten caj

katarina104

ahoj pijem čaj chanca piedra asi pol roka od toho čo mi diagnostikovali žlčnikove kamene. zatial som nemala žiaden záchvat, ani ma nič netlačí, nebolí. Neviem či je to tým čajom,ale vrelo odporúčam. Kaťa

boba 77

Ahoj Kačiatko.Ten čaj ma zaujal, už keď o ňom písal RNG. Ja síce nepociťujem žiadne problémz s obličkami ale už od puberty mám hnedé kruhy pod očami a v zime bledú tvár až do siva čo vraj môže naznačovať problém s obličkami.
Ty si mala aké problémy?
A kde si zohnala ten čaj keď nie v SR?

sharon stone

Ozývam sa opat,lebo čaj chance piedra som sice nedostala ,ale kontaktovala ma jedna prijemná pani,ktorá objednáva výrobky z firmy Swanson/tuto firmu ,ktorá produkuje výrobky na rastlinnej báze a odporučil ju aj RNG,ale to určite viete/a od nej som si objednala Chance piedra v tobolkach.Jedna tobolka obsahuje az 500mg čistej rastliny.

kaciatko7

Bubu Tinka, naozaj netusim, kolko gramov je polievkova lyzica. ja varim caj tak, ako som uz nizsie napisala. takze pol litra vody a 1PL, rozdelim si na 2 casti a pijem rano a vecer. nezabudni popritom pit aj dostatocne mnozstvo vody, cistej, nebublinkovej, kedze budes pit pol litra caju, ostatok nech tvori voda cca 1,5 litra. nie je vhodne, ked budes pit viac vody ako je na 2 litre na den, oblicky su oslabene, netreba ich zbytocne pretazovat.
ja som kupila chanca piedra 250g za cca 15 euro, nie na SK, ale podla mna, vyssia cena automaticky nemusi znamenat vyssiu kvalitu, niekedy sa plati viac za znacku ako za kvalitu.
caj pijem stale, najprv ma pobolievalo v oblasti obliciek, najma prve dni, neviem, ci to vsak malo suvis s pitim caju, ale asi ano, kedze sa mi to casto nestava. ale aspon viem, ze sa tam nieco deje. zatial citim zlepsenie pri moceni. kuru treba drzat 2 mesiace.
oblickove kamienky nie su zanedbatelne, oslabuju funkciu obliciek a tie su v tele nesmierne dolezite, maju na starosti vela funkcii, mineralne hospodarstvo, cistenie organizmu atd. takze by som to len tak nehadzala za hlavu ako tvoj lekar.

Bubu_Tinka

kaciatko 7-Este jeden dotaz,uz uzivas asi 3 tyzdne ,myslis,ze Ti pomaha ? Ak mas nieco zaujimaveho doplnit, napis.