Neviem sa rozhodnut, praca ci dieta

Príspevok v téme: Neviem sa rozhodnut, praca ci dieta
HankaM

Po dlhom zvazovani som sa rozhodla ze nic neda za to,ked sem napisem aj moj problem
Ja mam tiez psychicky problem no moj sa viacmenej po dlhom case vyriesil,vyliecil aspon dufam,mam skveleho manzela ktory mi pomaha a podporuje ma asi preto sa mi moje zdravotne problemy skoro podarilo ako tak prekonat,neviem sa vsak rozhodnut som doma rok aj nieco nepracujem a rozhodujem sa ci zacat planovat dieta alebo nastupit do prace , manzel suhlasi aj s jednym aj s druhym ja vsak mam v hlave zmetok...

egresko

Hanka co si nezmenis IP je to lahke aj Denz by to zvladol:)
Ale statisticky je dost mala sanca ze by 3 dospele dievky rozmyslajuce nad tehotenstvom, z ktorych niektore uz maju manzela, chodili na jedno PC s jednou IP a boli rovnako hlavovo labilne.
Statistika je svina ale toto je nezmysel.

darika

Ja to vysvetlim po lopate,aby vsetci pochopili.Hlavne ty metalinda a aj bilbysom.
Ja som tu reagovala na tolko tem,snazila som sa poradit ako najlepsie som vedela.Najlepsi radca je vraj skusenost.A ja ich mam dost.Ked som ale zistila,ze som naletela niekolkym ludim,ktori sa na mne/nas bavili,tak ma velmi potesili viditelne IP-cka.Mozno niekto povie,ze cim som tu dlhsie,tym som osprostela.Nie je to tak.Ja som len tam,kde sa snazi niekto dobehnut takych,ako som bola ja.Na normalne temy reagujem ako aj kedysi.A Metalinda ked ma problem,nech napise,ze tuzi po dietati,ze je sama a potrebuje si vymyslat aspon pribehy,ktore jej mozno urobia radost.Reagovat budem zase normalne,pretoze budem vidiet,ze dievca naozaj trpi.Ale ona nas ma za hlupakov dalej.

datelinka

chcelbysom, vidis, nevydrzis dlho byt dobry, zas ma urazas. neviem kedy som ta nepochopila, ale to je jedno. nemusis vobec reagovat na mna, nie som na to zvedava.

chcelbysom

denz co sa opakujes?to iste si mi napisal aj tej inej teme,ci uz fakt nemas slov co mi napisat?:-DDtak ja ti to zopakujem,uz som vysvetloval preco bolo to divadlo,ale tebe to vysvetlovat nemusim a datelina,som rad ze si konecne pochopila niecomu co som napisal

Denz

Gibson- nie ja ale ty riesis veci ako malovanie a podobne kraviny........a tvarit sa na to ze odpovedas s priatelmi v jednej osobe........je primitivne a uchylne...