Velka bolest pri menstruacii

Príspevok v téme: Velka bolest pri menstruacii
kristinkaa

prosim vas poradte mi.som zufala.mam iba 15 rokov a neznesitelne bolesti pri menstruacii.bola som pri gynekologicky powedala ze mam brat pred kazdou menstruaciou kvapky Algifen a odporucila ma ku ortopedovi.mam krivu chrbticu vraj mozno preto mam bolesti no neurcili presne co mi vlastne je.Tie Algifen kvapky mi nepomahaju.davam si pichat Algifen alebo Novalgin injekcie no uz ani tie nepomahaju.je to naozaj neznesitelna bolest a v tu chvilu sa zvijam w krcoch na zemi uz som sa aj omylom predavkowala ..zmiesala som alkohol(to wraj pomaha) s kwapkami a odpadla som.co mam robit aby ma to konecne preslo alebo aspon sa mi zmiernilo bolest?mam ist do nemocnici na infuzie?alebo co mam robit?este som chcela povedat ze ta bolest je intenzivna v prvy den menstruacie v druhy den trosku menej ale tiez a boli ma chrbat v dolnych miestach tak isto brucho a cele nohy dokonca az chodidla.prosim o radu a vopred velmi pekne dakujem.

tachyon

Na odstranenie menstruacnych bolesti vyslusaj kompexnu zostavu prirodnych pripravkov, viac sa dozvies na
-odkaz odstránený-

lucia12

Homeopat je lekar,ktory praktizuje aj homeopatiu.Adresy a kontakty si mozes pozriet napriklad aj na stranke www.homeo.sk, tam by Ti vedeli aj poradit konkretnych lekarov, neviem odkial si.

lucia12

Odporucam homeopatika, tie sa ti daju ,,usit,, na mieru.Zavisi od toho, ako sa bolest prejavuje, kedy, aka je menstruacia, aka je krv, ako dlho trva.
Kazdej zene sedia ine.Napriklad,ked sa skrutis od bolesti do klbka , aj v posteli lezis skrutena ako,,tekvicka,,vtedy zabera colocynthis /tekvica/ , treba zacat uz par dni pred a pocas tiez.Ale radim ist k homeopatovi a on Ti moze najst aj konstitucny liek, ktory nebude iba na konretne tento problem, ale da ti dokopy cely hormonalny system.Drzim palce

ahoj

aj ja mam podobny problem, neznesitelne bolesti, panadol femina mi nepomaha vobec :-( ibuprofen len obcas aj to si musim dat 400-stovku, my zeny to namame lahke, predtym som nikdy bolesti nemala, ale od kedy som brala hormonalne tabletky lebo som mala kazdych 14 dni menz.... tak ma od vtedy boli stale vsetko, nada sa povedat co komu pomoze, lebo u kazdej je to ine, jedny vravia ze to prejde po porode,jedny radia teple na bruxu....a je kopa rad. teraz aj mne moja "masiarka" predpisala ten algifen tak som zvedava ci mi to pomoze,xela mi dat nejake antibio...ale koli zaludku nemozem,..... tak asi zatim tolko, drzim palce pa

lienka7

Aj mne gynekológ hovoril, že keď porodím, tak ma to prejde....a? Neprešlo....no čo už...ale je pravda, že to treba podchytiť v počiatočnom štádiu....držím palce

lubi

cauko kristi, aj ja viem presne o com hovoris. Mne ale tato bolest nezmizne ani po panadole femina, ani po nicom inom. Ale je potrebne ju zachytit este v pociatocnom stadiu, ked citis, ze to uz na teba ide, tak si hned daj algifen, podla toho kolko vazis, ziadny stres, ja chodim na VS, a vtedy ma nic nezaujima, ostanem na izbe hoc aj dva dni, a cakam kym to prejde...
Moja gynekologicka mi povedala, ze to moze byt endometrioza, a ze ma to prejde ked porodim... ale znizit tuto bolest mozu aj antikoncepcne tabletky, ak ich mozes brat. Tak dufam, ze som Ti aspon trocha pomohla....pa

lienka7

Presne viem, o akých bolestiach hovoríš. Mne žiadna "alternatívna medicína" alebo babské rady nepomáhajú, len tabletka. Buď Panadol Femina alebo Solpadeine (šumivý) a bolesť je do pol hodinky preč.
Držím palce, byť ženou je miestami náročné a bolestivé, ale veľmi úžasné.