Velka bolest pri menstruacii

Príspevok v téme: Velka bolest pri menstruacii
kristinkaa

prosim vas poradte mi.som zufala.mam iba 15 rokov a neznesitelne bolesti pri menstruacii.bola som pri gynekologicky powedala ze mam brat pred kazdou menstruaciou kvapky Algifen a odporucila ma ku ortopedovi.mam krivu chrbticu vraj mozno preto mam bolesti no neurcili presne co mi vlastne je.Tie Algifen kvapky mi nepomahaju.davam si pichat Algifen alebo Novalgin injekcie no uz ani tie nepomahaju.je to naozaj neznesitelna bolest a v tu chvilu sa zvijam w krcoch na zemi uz som sa aj omylom predavkowala ..zmiesala som alkohol(to wraj pomaha) s kwapkami a odpadla som.co mam robit aby ma to konecne preslo alebo aspon sa mi zmiernilo bolest?mam ist do nemocnici na infuzie?alebo co mam robit?este som chcela povedat ze ta bolest je intenzivna v prvy den menstruacie v druhy den trosku menej ale tiez a boli ma chrbat v dolnych miestach tak isto brucho a cele nohy dokonca az chodidla.prosim o radu a vopred velmi pekne dakujem.

erin

ahojte, aj mna velmi bolieva brusko pri menzese, ale klop klop mi nastastie pomaha ibalgin, lenze ten vobec nie je zdravy, si takto znicime zaludky, a bohvie co vsetko... sakra, sme to ale potrestane.. to kolkokrat ani do prace nedokazem ist.vzdy si vylety a podobne veci nedavam na ten termin, lebo by som tam neprezila, je to o zivot, takto trpiet. a ked sa ma kazdy pyta co mi je, ze som taka bleda, stale niekomu vysvetlovat, ze mam menzes a hlavne chlapom. urcite to tiez tak prezivate. zavidim zenam, ktore nemaju ziadne bolesti. raz mi jedna pani povedala, ze am to prejde, ked porodim, no dufam, ak to este potom nebude horsie.. a dufam, ze ked uz mame tak bolestivu menstr. tak nech mame aspon porody bezbolestne. o com pochybujem. vela sil do trpenia baby caf

jiji

pokial nejde o nejake vaznejsie ochorenie, ale len bolesti, tak mne osobne veeeelmi pomaha cvicenie. kazdy den aspon nejake cviky, pravidelny pohyb (nielen pocas menstruacie)

alessi

ahoj. ja mam tiez endometriozu, ako bolo spominane. da sa vyhladat tuto v temach na fore. bolest v podbrusi, bolest v kizovej casti chrbtice, to ma boli este viac ako brucho... treba to zachytit vcas. myslim, ze gyenkologicka by ta nemala odbit algifenom. ak by to bola endometrioza, treba to liecit, alebo to aspon skusit. odporucam usg, to ukaze, o co ide. drzim palce.

envy

ja som mavala od trinastich krce, teploty, vracala som a plakala od bolesti, nevedela som, ako si lahnut, aby mi bolo lepsie..ale len v prvy den, potom to uz bolo znesitelnesie..cpala som sa ibalginmi, panadol femina smo jedla ako cukriky a zajedala to ibacmi, lebo mi nic nepomahalo, ani teple deky, ani caje, nic...desila som sa kazdej menstruacie.. pol roka beriem antikoncepciu yadine a odvtedy ani krce, nic, proste "krasna menstruacia" :))) a mam ju slabu take 3-4 dni.. skus sa spytat gynekologicky. viem, ze HAK je svinstvo, ale ja radsej toto ako by som mala zasa travit cas na WC ..

lucia852

Ja si myslim ze ti chyba vapnik... Zistis to tak ked mas moc kazov. Ja osobne mam krcove zily a tak mne chyba strasne ale odvtedy ako som ho zacala uzivat bolest presla vobec ma brucho neboli.:):) a ete ze najviac vapnika je v sezamovych semienkach .. tak drzim palce

mirkaaa

kristinkaa mne nezabera ani Algifen ani Novalgin uz som si nasla sposob ako "znicit" bolest, zoberiem si ruzovu tabletocku k tomu stamperlicek a mam pokoj na par hodin potom vypijem zensky caj a na dalsi den to iste. Jedine toto mne pomaha a tiez mam neznesitelne bolesti a casto mi robil spolocnost WC...

simonka

aj ja sa vam postažujem..prve dva-tri dni menzesu ani z domu nevýdem bo ledva chodim,som cela biela,,trpnu mu nohy a citim ako keby mi nieco tlači na kostrč.ked si sadnem na zachod presedim tam aj 30minut s plačom od tolkej bolesti.vyskusala som už setko možne algifen,panadol femina,ibalgin si dvam hned dve 400 no nic moc,valetol,aj tabletky co maju ženy po operaciach.proste nic ted somsi nasadila HAK Novynette tak pockam co bude.inak sa zvýjam v bolestiach,by som aj kričala,napínama,trasem sa...neviem preco to mam a niekdo nie..a ak niekdo povie žwe to je s toho že nosíme holé kríže a tak -to nieje pravda,,,ja vždy tricko zapravene a na zemi nesedavam,kamaratmi maju hole brucha a anic ich neboli,ja si davam pozor, a umieram ,,,,kde je spravodlivost,a je nieco co mi pomože??