Chcem sa zabit

Príspevok v téme: Chcem sa zabit
chcem

uz dlhsie nad tym rozmyslam..nebavi ma stale sa trapit, chlavne koli chalanovi, snazim sa aby bolo vsetko ok,aj tak to jenaprd..v skole same stresy,cloevek si mysli ze aspon doma najde klud, lenze samozrejme mat takych uzastnych rodicov ako mam ja,tak sa najradsej zahrabat hned pod zem..nebavi ma to, absolutne tento zivot..boo to dobre, donedavna, neviem co sa deje..ak to bude takto pokracovat...bola som taka stastna.

bingham

Keby si bola chalan tak by som ti nieco napisal......!!!!!, ale kedze si holka.....napisem ti to takto.... NEBLAZNI to prejde.....aaaa bude oaza..

pauli 73

agresivitu? ja som použila len tvoj vyraz a agresivny a sarkastický si ty vtedy ked nevieš na daný problém poradit. králom si len vtedy ked si v danej téme doma :)))
ty si tu kto, že sa ti nesmie oponovat? nepripomínaš si niekoho? želám ti dobrú nocku a zníž si tlak, evidentne nezvládaš stresové situacie. papa

jajka001

fajn tak nema ale ma pubišsku depku spôsobenú hormonálnymi zmenami a tým že dospieva a hladá lásku a zije s rodicmi ktori ju obmedzuju. kopec ludi sa uz kvoli tomu zabilo,nazvi to ako chces.

pauli 73

karioll ked su to pre teba picoviny tak chod o dúm dál, pre teba picoviny pre niekoho nie....a okrem toho, všetko sa dá napisat na sto sposobov. moj zlaty a ty ked si mal nast tak si bol taký premudrely ako si teraz však? vieš ako sa tomu hovorí, zabudla krava že bola telatom :)
90% ludi čo sem chodi žiada o radu a ty lekar nie si a radíš o sto šest, tak o čom to trepeš?

jajka001

karioll, takymto ludom staci niekedy ked ich ma kto vypocut
a poslat niekoho s depkou k lekarovi, to je uz len riesenie, za prve, aj tak nepojde, a za druhe, napchali by ju liekmi
pritom sa potrebuje len vykecat
a nie su to len nejake pubertiacke kecy, kazdy vek ma svoje problemy , a toto su vazne problemy pretoze casto koncia samovrazdou

MMMaruska

predpokladám že máš medzi 14 až 18. Presne tak som sa cítila aj ja... Oso to časom prejde a zabudneš na to. Presne takto zneli moje denníkové zápisy... Tá veta o rodičoch... Ach jaj... NAozaj asi tomu teraz neveríš... Ale tvoji rodičia ťa majú radi nech máš pocit akýkolvek.

Ber to tak Nič nestojí za to, kým to nie je niečo čo ovplyvní tvoj život o dvadsať rokov a čo si vtedy naozaj budeš pamatať. a ver mi to čo cítiš teraz si nebudeš pamatať ani o 2 roky:) Naozaj!

pauli 73

a ked sa zabiješ, čo dalej? konečná...niet cesty spat, a komu tým pomôžeš? život máš len jeden to nie je len tak zabit sa...také stavy sú normalne raz si dole raz hore...treba zabojovat a život ide dalej...si mlada...ak to bolo donedávna dobre bude zas, ver mi ale ked sa zabiješ už to nezistíš!