Chcem sa zabit

Príspevok v téme: Chcem sa zabit
chcem

uz dlhsie nad tym rozmyslam..nebavi ma stale sa trapit, chlavne koli chalanovi, snazim sa aby bolo vsetko ok,aj tak to jenaprd..v skole same stresy,cloevek si mysli ze aspon doma najde klud, lenze samozrejme mat takych uzastnych rodicov ako mam ja,tak sa najradsej zahrabat hned pod zem..nebavi ma to, absolutne tento zivot..boo to dobre, donedavna, neviem co sa deje..ak to bude takto pokracovat...bola som taka stastna.

karioll2

keby si sa chcela zabit,tak to urobis a nebudes o tom pisat.chod na pokec a nezabudni,ze sa pise kvoli a nie koli

RUSH

babulka krásna ,skonči s týmito myšlienkami,život je fakt krásny,niekedy však pochmúrny musím priznat,človek má pocit,že chce zo všetkým skončit,ale prečo?,ved možeš začat uplne niečo iné,nové,nepoznané,vzrušujúce a vety od Gerbila sú naozaj na zamyslenie..

Gerbil

Samovražda je to najhoršie, čo si môže človek privodiť. Na tomto svete sme preto, aby sme sa niečo naučili, aby sme prekonali naše problémy a dokázali zvládnuť životné skúšky. Každý má tie svoje a nikto ich nemá ľahké, o tom je život na Zemi. Aj keď niekto pôsobí dojmom dokonale šťastného človeka, pod povrchom sa skrýva často búrka.
Pamätaj na tieto dve vety, vedia pomôcť:
Človek nikdy nemôže byť na tom tak zle, aby nebol ešte horšie. Keď klesneš na dno, dá sa ísť už len hore.
Zdánlivo si protirečia, no v tom sa skrýva ich zmysel, ktorý keď človek pochopí, prestane sa ľutovať a vykročí vpred.

hanciiiz

mám 17....ano trapim sa koli chlapcovi, je to to najhorsie trapenie ake som zatial zazila...ale nehovorim ze si nieco spravim..to zas nie...spolieham sa na to ze cas zahoji bolest

Khallessin

Kolko máš rokov? Trápiť sa kvôli chlapcovi??? Ak si niečo urobíš, uškodíš len a len sebe. Tak sa vschop a hor´sa riešiť starosti... Nezvýši ti čas na iné veci....

Narcis

pre chcem
co takto vyhľadať,odbornú pomoc,mám s tým skúsenosti,lebo to sa bude už len zhoršovať a nahovárať si,že to prejde je blbosť.Vôbec to nie je hanba,vyskúšaj a uvidíš,držím Ti palce.Najhoršie je odhodlať sa tam ísť:-)))

hanciiiz

no ja som v podobnej situácií...po pol roku ma chalan podviedol, nevladzem sa ucit, nechuti mi jest, v noci sa budim na to ze si na to vsetko spomeniem...ver ze nie si sama kto sa citi rovnako...a to pomaha ked si to uvedomis, pomaha to aj mne ked viem ze je niekto kto je na tom podobne ako ja...Tiez som rozmyslala o smrti, ale nedokazala by som to spravit tym ktori ma maju radi, hlavne rodicom...bolo by to odo mna sebecké, zbaviť sa vlastnej bolesti no súčasne sposobit bolest tym ktorych milujem...takze zostava len dufat ze nam co sa takto trapime svitne na lepsie casy :)

Evča

alternantka veľmi pekne si to napísala ,skoro niet čo dodať.Len :v určitom veku hrajú proti nám Hormony,a všetko vyzerá čierne.Prosím prekonaj samu seba a bojuj,objavíš také veci,že až

mifor

Môj strýko spáchal samovraždu. Ublížil tým len mojej babke. Stojí to za to, aby sme ublížili svojím blízkym.