Operacia usi

natalie

sasa:ja som bola tiez na operacii usi,bo mi odstavali ked som mala 8 rokov.bola som este dost mala,no vobec to nebolelo,len dva mesice som mala obviazanu hlavu.teraz som dospela som vdacna rodicom ze sa rozhodli ze mi daju zasit usi.

veras

ahoj jana, no mna operovali asi pred 4 mesiacmi mam pocit akoby sa ziadna operacia ani neudiala a tak tie usi bolia po pritlaceni asi este mesiac po operacii potom uz nie, ale tak je to asi individualne. Mna usi boleli najviac ked mi hlavu 2.krat previazali lebo sa zmenila ich poloha.

monika953

ahojte ja som si to dala spravit ale neviem ci yb som si to dala znova lebo je to privelka bolest potom ...ale ciastocne to stoji aj za tie peniaze...

veras

no ja idem na zakrok o tri dni ale nebojim sa toho ze sa to nevydari ale skor toho ako dlho ma to este bude boliet na dotyk a ako budem chodit medzi civilizaciu s tym obvazom cize ak ma niekto skusenost nech mi napise ci to este dlho boli alebo sa to pekne zahoji a bolest ziadna

ehmqa

aj ja mam ist na tento zakrok ale hrozne sa bojim. Co ked budu moje usi horsie ako teraz? alebo co ked sa to nepodari? nemam z toho dobry pocit..

sara

ahojt skoro v kazdom meste kde je nemocnica robia plastiku usi.budete mat celu hlavu oviazanu a si tak dva tyždne.robia to aj v lokalnej anesteze.za dva dni ste doma a ste v pohode.preco sa trapit nad skaredimy usami ked to uz robia vsade.nebudete lutovat nic akurat to ze ste uz davno nesli.

plastic

Bolesti su po operacii asi dva dni.Uplne je vsetko v poriadku po troch tyzdnoch.
Pripadne dlasie info aj ohladom operacie na plast@post.sk .Operacia deti stoji cc 8000Sk a dosp. cc 15OOO SK.

veras

Chcem sa spytať, že ako dlho sa pociťuju dake bolesti po operacii a ako dlho trva kym je vsetko ako pred tym okrem odstavania.Este sa chcem informovat ako dlho sa caka na operaciu, ci hocikedy ked sa objednam alebo je na to urcena doba.