Operacia usi

MartinusQA

Aooyte ja som dneska po operacii nije to nic strasne operacia trvala necele tri hodinky len teraz ma to troska boli ale cela operacia vobec nebolela :D JA by som mozno aj sla druhykrat nieje to nic strasne dajte si to sprawit a budete spokojni ze ste sa spravne rozhodli :D

MartinusQA

Aooyte ja som dneska po operacii nije to nic strasne operacia trvala necele tri hodinky len teraz ma to troska boli ale cela operacia vobec nebolela :D JA by som mozno aj sla druhykrat nieje to nic strasne dajte si to sprawit a budete spokojni ze ste sa spravne rozhodli :D

juicy

caute chcel by som ist na zakrok mohol by mi niekto opisat ako to prebieha,ci to boli a ky mal vysledok diky moc
email:ericecenko29@azet.sk

andula

Dnes po týždni mi dali dole obväzy a mám čelenku. Stehy mi majú vybrať až vo štvrtok 21.1. Dúfam, že 7 dní na nosenie obväzov stačí. Radšej budem dlhšie nosiť tú čelenku, aspoň sa lepšie vyspím. Stalo sa niekomu z vás, že sa vám uši vrátili do pôvodnej polohy? Ako dlho ste nosili obväzy a ako dlho čelenku?
Ďakujem.

andula

Ahojte, ja som bola na operácii včera, som z Pov. Bystrice a tu mi to aj robili na ORL. Platila som 248,95 eur /7.500 Sk/. Robili mi to v lokálnom umrtvení, trvalo to asi hodinu. Na sále bola celkom sranda. Akurát po tom ako prestala pôsobiť injekcia to trošku bolelo. Poto mi dávali od bolesti injekcie Ibalgin. Viete mi poradiť nejaké najlepšie tabletky od bolesti? Dala som si aj Valetol, ale moc nezabral. Dnes už nemám také bolesti ako včera. Dúfam, že to bude bolieť čoraz menej. V pondelok 18.1.2010 idem na kontrolu, mali by mi dať dolu obväz a dať čelenku. Držím palce všetkým, ktorých to čaká. Nebojte sa, nie je to nič hrozné. Andulka (anna.bordacova@azet.sk).

luckacka

aojte mne operovali uska ked som mala 8 ..teraz mam 17 ale pamatam si to vobec to nebolelo ..ked mi to robila doktorka tak ma to len obcas skrablo ale vobec to nebolelo..operacia stala vtedy 10 000sk teraz neviem kolko by stala..po operacii mi ofasovali hlavu obvazom co vyzeralo dost vtipne som vyzerala ako mumia :D a mala som to pol roka na hlave..a mojmu kamaratovi to robili tiez tak len jemu obviazali iba usi a mal to ako celenku ..neviem preco som to musela mat na celej hlave asi mi to svedcalo :D strasne z toho svrbela hlava ale vydrzala som a uska mam uz v poho ani neni videt ze su operovane :)nemusite sa bat nic to neni .. :o)

andula

Ahojte, chcela by som vedieť, aká je predpríprava pred operáciou uší, keď sa robí v lokálnom umŕtvení. Dajú niečo aj na ukľudnenie? Ďakujem

adiqqqqqqqqa

čawko ja by som chcela ist na zákrok do košic ale neviem že kolko by som platila a že či niečo hradi aj poistovna mám 16 rokow ked niečo o tom blišie viete ozwite sa mi dakujem.

hollerkoc

mne operovali usi ked som mal 15 a neviem si to vynachvalit, operacia mi velmi pomohla, lebo som la usi ako dva lopuchy a vsetci sa mi pri kazdej prilezitosi smiali. stalo ma to okolo 450 eur a teraz nikto ani len netusi, ze mi kedysi odstavali usi, okrem toho mi moj tatko lekar kazal uzivat wobenzym abz sa mi rychlejsie hojili rany a za chvilu som bol fit, na strednej uz fesak s normalnymi usami :D

andula

Ahojte, chcela som sa spýtať, či niekomu z vás operovali uši aj v Považskej Bystrici a aké máte skúsenosti. Ďakujem. Andula