sex po svadbe?

Príspevok v téme: sex po svadbe?
mikuska90

som veriaca,ale len posledne tyzdne ma to tak dost chytilo...zacinam rozmyslat o bozich prikazaniach a teda aj o smilstve,ci je lepsie so sexom pockat do svadby....ale vezme si ma niekto?existuju v tejto dobe chlapi,muzi ktori su na tom podobne?alebo je to len akasi krestanska naivita?kde pozriem tam same rozchody,rozvody,kazdy kazdeho podvadza.....co je vlastne laska??ako ju nadobudnut?ako budem vediet ze je ta prava???

isabella

Modlitba, predsalen je to dost vedecka metoda a nema ziadne vedlajsie ucinky, co su riadne vyhody a napriek tomu, ze sa k cirkvi nehlasim aj ked som pokrstena, viem co ma hodnotu a co nie a zrovna toto ju podla mna ma... a nie len z cirkevneho hladiska, lebo je to pre nich ciste, ale aj z hladiska poznania vlastneho tela...

Modlitba

Isabella, bravo, som rad ze niekto taku metodu zastava :), je cista, a nebrani pocatiu, preto je aj podporovana cirkvou, a ties ze si povzbudila ze nieje taka neucina ako si mnohy myslia :)

isabella

enjoy, urcite to nebude mat az taky zavratny ucinok, nieco na tom urcite je, predsalen som si to aj tak precitala a okrem ineho, ja mam oral velmi rada, teda aj ked ho poskytujem partnerovi a podla mna skoro kazda zena ak muza miluje nema ziadny problem mu take potesenie dopriat ;-)))

isabella

enjoy, dakujem, som sa vela clankov za toho pol roka nacitala a ak by bol problem doteraz, tak by som isto citala vsetko dalej, ale ja uz som za polovickou tehotenstva, takze netreba ;-)