Vyuzil ma a odkopol

Príspevok v téme: Vyuzil ma a odkopol
NAIVKA

Laska na inzerat. Feromony, chvenie v zaludku, 2 dni spolu na hoteli, planovanie spolocnej buducnosti. Mali sme po 2 dnoch sex bez ochrany, ved deti sa nedaju robit cez prezervativ.
Teraz mi zostali len oci pre plac. okrem toho je cudzinec, tak budem rada, ak nebudem mat aids. uz ani nepise, obcas mi odpovie na telefonat. bola som tak strasne naivna. aj vam sa take nieco stalo? mam 31 rokov, blondinka dlhovlasa, kočka

NAIVKA

dik, baby. uz si dam pozor. nenakazil ma nicim. este tak aidsom, ale to sa da zistit za nejaku dobu, ale zatial nemam tie prvotne priznaky. netreba hned mysliet na najhorsie. ale ma tu mnohi vystrasili, tak som isla na pohotovost a nakoniec velky cirkus prenic-zanic.

teraz sa uz aj trochu ozyva, chcel napr. ze by sme isli spolu bud.tyzden na dovolenku, ale uz ho mam v pazi. fakt funguje, ze ked si muza nevsimate, vtedy zacne mat zaujem. uz sa mi paci iny, ale ani ten sa o mna dako extra nezaujima. no co uz.

tina1112

hm no to si fakt naivka :-)
ale mne sa to stalo tiez, tiez som blondinka teraz so sa dala prefarbit na hnedo radsej :-)
tiez mi hovoril ake deti chce mat so mnou a ked hrozilo ze som fakt tehotna tak uz mi nedvihal telefon ja mam 26 rokov a on ma dnes 32 presne dnes, tak mu prajem vsetko najlepsie
do banoviec nad bebravou

RUSH

aj ja som podobné zažila,neplač!!!,len sa uisti,že nie si nakazená ,chod na testy a tehotná,a toho muža hod za hlavu,hmm takých bolo,ale pouč sa z toho,vieš o čo mužom vačšinou ide,o sex ,dostat ta a mat ta v posteli,potom to končí,opojenie je mimo,ako v mimomanžalských vztahoch,každý muž je v úvodzovkách neštastný v manželstve,ale zachvílu ho omrzí aj milenka,možno nová mu dá energiu,alebo sa vráti k svojej istote,aspon vidíš akú máme hodnotu,ale netreba ssa degradovat spaním s kýmkolvek,nech si zájdu na E55,no nie?