Plasticka Chirurgia Kosice

malyslonik

ja som bola na liposukcii pred rokom ked som si uz bola ista ze nebudeme mat dalsie deti a musim povedat ze je to super odkedy som na nej bola tak previdelne cvicim, zdravo sa stravujem aby som si tuto postavicku udrzala :))))

silvinka79

ja by som chcela ist na liposukciu brucha, po dvoch detoch ho uz nemam take pekne ako by som chcela, tak to chcem skusit len som este nenabrala odvahu :/

chrusticek9

áno, baby majú pravdu. Tie bolesti nie sú potom také zlé, dá sa to v pohode zvládnuť a je naozaj malá pravdepodobnosť, že by sa zdeformovali alebo niečo. Ja ich mám vyše roka a som nadšená. A najlepšie je, že vyzerá fakt prirodzene :-)

anitka30

urcite sa lepsie zotavuje po vlozeni polyuretanovych implantatov, ani tie bolesti nie su take zle a ano v KE ich davaju, pan doktor Turkin :-)

cicush

Dr mi povedal že sú drahšie zhruba o 10% od Mentorov, ale keď mi ich porovnal, tak som si pomyslela že radšej oželiem kúpu nových lodičiek a investujem do svojho zdravia, veď to nedostanem na týždeň. Lenže ceny v KE môžu byť iné, však uvidíš čo ti povedia.

miruska01

pozerala som sa na to ale maloktory lekar dava polyuretanove ale docitala som sa ze v centre plast. a est. chirurgie ich davaju tiez tak sa na to opytam a uvidim. Su cenovo drahsie?

cicush

Mne ich robil Dr. Payer z A-kliniky v BA, väčšinou robí v Prahe a vrelo ich odporúčal. Zas všetko trvá kým sa sem niečo nové dostane. U koho si bola?