Plasticka Chirurgia Kosice

anna945

Radulka viem ako sa citis ja som bola vzdy plocha ak doska baby nosili uz podprdy a ja nic len bolerko a bohuzial vekom sa to nezmenilo mala som 19 ked som podstupila zvacsenie prs a áno zvyhlo mi to sebavedomie a ostala som aj viac priebojnejsie lebo som sa uz tak nehanbila :) chod do toho ten co to nezazil nepochopi

liecitel

Radulka316.Myslis ze vatsie prsia ti zvysia sebavedomie?Mam kamosku-fitnesku ktora uz na druhykrat si dala robit prsia ale sebavedomie jej to vobec nezvysilo a vo vnutry sa citi jak troska a je zufala a nechape preco vzdy natrafi na dajakeho debila...ja som chlap a osobne mi male prsia u zien nevadia (skor male sebavedomie),aj ked velke prsia posobia pritazlivo lenze stale bude rozhodovat to aka energia z teba vyzaruje...radsej pracuj na svojej charizme a pripadne makaj na svojej dupe aby si ju mala sexi pevnu to mi pride viac pritazlivejsie :) a vela chlapov pozera skor na rit ako na cecky...ale ak cches zbalit skutocneho chlapa tak hlavne prcuj na tej vnutornej krase

Radulka316

Baby poradte od puberty mam male prsia ale ze naozaj male, mala som z toho aj psychicke problemy a uz dlhsie sa rozhodujem ze si dam spravit prsia take aby mali normalnu velkost, mali ste s tým niektora skusenost ze ste si dali zvacsit prsia kvoli sebavedomiu?