Plasticka Chirurgia Kosice

Vikkii

silvinka79 ty si uz po liposukcii v Centre plastickej a estetickej chirurgie? Chcela by som vediet ako si sa citila po opke, ci si mala velke bolesti a ake su teraz tvoje pocity :)

Veva 25

cawte chcem sa opytat na mastopexiu ci mal niekto v KE bud u lekara Svehlika alebo v centre plastickej a estet.chirurgie dakujem

anitka30

ahojte, neuverite mi, ked vam poviem, ze som sa na tu liposukciu dala aj ja nahovorit. Zaciatkom februara mam termin :)

Alicka58

chcela by som ist na zvacsenie prsnikov a mozno neskor aj liposukciu, ale nechcem na termin cakat nejako dlho.. bola by som rada aby som do januara mala prsia hotove pretoze potom odchadzam na rok do zahranicia a zase niekde mimo slovenska si urcite takyto zakrok nechcem dat robit.. :) ale dva tyzdne su take optimalne dnes do centra plastickej a estetickej chirurgie zavolam a uvidim.

miruska01

necele dva tyzdne som zacala na termin.. cize tak normalne.. :) nie je to nejaka dlha doba, da sa to vydrzat predsa a ten vysledok urcite za tie dva tyzdne cakania stoji.

silvinka79

Ja som uz bola na konzultacii v Kosiciach v Centre plastickej a estetickej chirurgie a tento mesiac ma caka liposukcia. Baby nebudete mi verit ale neviem sa dockat.. Dufam ze budem rychlo fit, vam ako dlho trvalo kym ste sa dali dokopy a citili po zakroku fajn? :)