Streptokok v posve

krasnakrasna

Daniela a to vazne?
To, ze zapal hrdla suvisi so zapalmi tam dolu, to viem urcite.
Ale prosim ta popis presnejsie, kam, co a ako prilozit?? Kde mam
cakat zacervenanie a co s tym potom? Mam citlivu bielu pokozku, tak
sa bojim. Cim to potom osetrit?
Dakujem, ak odpovies.

Daniela245

Streptokok liečeny v pošve sa najčastejšie vyskytuje na mandli a ani o tom nevieme... ako sa ho zbavime z mandli? Vezmem kusok latky, maly uterak či handru..na to dam vatu, na vatu nalejem alpu alebo alkohol a na to čierne mlete korenie...nakremujem si krk a priložim obklad z predu..necham pôsobiť 20 minut..po 2 to začne štipať ..hrozne štipať...krk bude červeny a spaleny ale ten hajzel skape..opakujeme každy večer a skončia aj gyn.problemy :*

Daniela245

Zdravím...aj keď táto diskusia je staršia, Streptokok je stále aktuálnym ochorením...chcem pridať svoju skúsenosť a dúfam, že pomôžem viac ženám...takže --> gynekologička mi zistila Streptokoka...brala som jedne antibiotika, druhe, tretie...bolo mi horšie ako pred 1.nič nezaberalo...opakovane zapaly moč.mechura, moč.ciest, ... až raz

podobnyproblem

ahoj aj ja som mala podobný problém, chodila som od gynokologičky k urologičke. Raz mi poradila urologička tablety fin candicaps. Je to výživový doplnok ten mi pomohol. Stojí cca 23 eur. Vyskúšaj a uvidíš ja si ho kupujem doteraz aj ked nemám žiaden problém .

mikrobiolog

začat treba liečiť čistou vodou, ale nie z vodovodu.
dieta je zaklad. potom si telo lahšie poradi pomocou lymfatickeho systemu...
ATB prichadza do uvahy pri tažších formach zapalu.

mikrobiologinst

dobry deň
nepišete o aky druh sa jedná, je viac druhov streptokokov, Ak máte Streptococcus beta-haem.non.A non.B, čo sa šíri viacmenej pohlavným stykom, je najčastejšou príčinou bakteriálnej tonzilofaryngitidy, teda s najväčšou pravdepodobnosťou mávate aj zapaly uší, vynimočne zápal pľúc; infekcie kože a mäkkých tkanív, kardiovaskulárne, pohybového aparátu a lymfatického infekcie, bakterémiu a meningitída.
Lekári predpisuju na streptokokovú tonzilofaryngitidu ATB, ktoré takmer vždy vedú k zbytočnej liečbe antibiotikami pacientov.
Je povinnostou lekara urobit ster a potvrdit kmeň a až potom predpísať prisklušne ATB.

tresibka

Ja mávam mykozu len s takým hrudkovitým výtokom a o svrbení radšej ani nehovorím. Bola som u doktora asi 100 krát ale stále mi dával to isté. Ja neviem či som zakliata že mi nič neúčinkuje alebo čo .Neviem čo ďalej ale baby tu písali o nejakej liečbe enzýmami. Bola som sa pýtať v lekárni koľko stojí a čo to je .Ponúkli mi aj wobenzym aj Enzymax .Asi najprv skúsim ten Enzymax a uvidím