Streptokok v posve

karinkala

Je to čudné ani ja som ešte nepočula o takej injekcii.Mne zistili streptokoka aj mykozu z takým hrudkovitým výtokom .No niečo hrozné a to neznesiteľné svrbenie.Ja som začala brať Enzymax tie sliznice sa mi zregenerovali a vraj mi to posilní aj imunitu no tak bedem čakať ako zaberie

Janka18.1

Ahojte. nemávate náhodou aj problémy s bolesťami brucha-hnačky a bolesti v podbrušku? Mne zistili zlatého streptokoka a ja mávam aj hnačky a bolí ma podbruško, tak chcem zistiť, či to má dáky súvis spolu.

veronicka2

a este som zabudla dodat ze mavam akoby 2 druhy mykozy jedna je s vytokom hrudkovytym( ta je menej casta) ale castejsie mavam svrbenie bez vytoku...to nechapem ale na vysetreni mi vyslo ze mam ,, ojedinele kvasinky" tak asi preto tam nieje vytok inak si to neviem vysvetlit.
ale mne to zacalo odkedy som zacala uzivat HAK tak mavam mykozy ale hned som ju vysadila ale mykozy sa nie a nie zbavit...a teraz mam dietu ze nejem sladkosti vobec alebo len minimalne a je to celkom v pohode ale to mi neriesi bolest pri sexe... :(

veronicka2

no ja som ani nevedela ze som ho vobec mala. lebo ked trpim vela mykozami tak som sla na prehliadku a povedala som ze nech ma komplet vysetria lebo sa mi nepacia moje mykozy. a on pozrel do karty a hovori ved ale vy ste mali v minulosti aj streptokoka...a ja som na neho vyvalila oci som vobec nechapala ( nepametam si ze by som jedla nejake lieky na to alebo co) vzdy som mala len maste na mykozy a inak nic. ale vravim no len bolest na zaciatku sexu a ked sa to rozhybe tak uz je to v pohode. a caste mykozy inak nic nemavam. ale stve ma to lebo sa netesim zo sexu lebo ma to vzdy boli...a teraz mi vysvedky na prehliadke vysli dobre tak nechapem kde je problem.

Krpec

Veronicka2, ahoj akoby som čítala o sebe, takmer vždy bolestivý začiatok sexu, každú chvílu mykoza a minulý týžden som bola na preventívke u gynekologičky, vzala mi ster na kultiváciu, tak som zvedavá čo sa v nom nájde. Aké si mala problémy ked si mala toho streptokoka?

veronicka2

trocha odveci ale co moze sposobit streptotok? neplodnost? lebo som ho mala ale nepametam si ze by mi boli nasadene lieky len mam v karte zapis ze som mala streptokoka v posve. mam raz za dva mesiace mykozu a sex mam 98% bolestivy zaciatok (akoby som nebola vlhka ale pritom som) myslite ze to mam stale to? ale bola som pred 2 mesiacmi na preventivke kde sa robili testy a nic sa nezistilo diky