Gélové nechty - výhody a nedostatky

kikuska1+

ahoj , nemam skusenosi s gelovymi nechtami chcem sa opytat či je potrebne mať nejako specialne upravene nechty pred tym ako si sadnem k odbornicke , myslim tym dlžku nechtov , a aku dlžku gelovych nechtov mi odporučate , žiadna udalosť len tak pre potešenie :) dakujem !

karin5252

Dobrý deň začala som robiť gélové nechty..chcem sa spýtať že ak robíte s práškom tak či pod to dávate biely gél a následne nasypete a nechate vytvrdnúť v lampe alebo ako...poradte prosím

ajka00

harmony5 - presne to iste sa stalo aj mne. ale zistila som ze ten harmony gel sa nesmie pouzit ako podkladovy gel. preto ja dam na prirodny necht, alebo ty najprv primer, potom dam tenulinku vrstvu podkladoveho gelu (je jedno aky, len aby nebol builder) a na to dam ten harmony builder a nechty odvtedy drzia ako uliate!

katya80

harmony- prebrusila si celý tip? odmastila si ho? ak ano tak este primer aby išiel loen na prirodný necht nie na tip.

Kikuska8081

Prajem pekny vecer som z Dunajskej Stredy : Gélové nechty, Japonská manikúra, UV laky za najlepšiu cenu. Tel-0908474552. Zselés műköröm, Japán manikűr, UV lak zselé a legjobb áron. Tel -0908474552

Amelia89

Prosim vas dievcata poradte mi, ako sa pouzivaju presne papierove nadstavce na gelove nechty? Ako sa to pripevni pod necht a o prst?... dakujem!!!

anny........

čaute baby, chcela by som Vás len upozorniť na svoju stránku www.gelovenechty.weblahko.sk
predávam tam veci na gélové a akrylové nechty. Mám tam veľa ozdôb.... A za nízke ceny :)

ivuska31

ahojte, chcela by som sa vás opýtať čo môže spôsobovať zltnutie gelu na nechtoch. nechty si dávam robiť spolu s kamarátkou do salonu a mne z ničoho nič žltnú a neviem nájsť príčinu. môže to byť aj solárkom? Začala som tam chodiť, tak neviem či to môže mať niečo spoločné s tým. prosím poradte