Gélové nechty - výhody a nedostatky

diamant19

Januľa20 dala si tam dobre tie ziarovky?? skus ich tam viacej pritlacit. ak ti to nepojde treba reklamovat...

peta111 ten vzduch moze tiez sposobit plesen ale hlavne to sposobi ze ti to odpadne.tu plesen ti sposobuje najviac to ze mas nechty navlhnute vodou.. ak sa tomu chces vyhnut tak treba mat minimalne 2 hodiny ruky suche.

peta111

..ja by som si tiez chcela dat gelove nechty, ale som pocula, ze ked sa dostane pod necht vzduch, tak moze splesniviet ako mandarinka :D

Januľa20

Dobrý deň chcem sa spýtať kúpila som si novú UV Lampu a nejde mi.. Mam tam svetielko to svieti ale žiarovky nie. Mohli by byť žiarovky vybite ako to zistim? ... Ďakujem.

Peta 55555

Ahojte babi prosim vas poradte mi zacala som si teras robit sama gelove nechty ked si ich spravim tak po 2- 3 dnoch mi opadaju robim vsetko podla navodu co mi dali k sade prosim vas povedzte mi kde robim chybu tesim sa na odpovet

diamant19

Maltusiik zalezi to aj od toho kolko ziarovkovu uv lampu ak mas 4 tak 2-3 minuty potom ked to s tym cleanerom utries moze ti to troska zostat take lepkave ale fakt len troska.. alebo skus to tak ze prvy krat to utri a ak to bude stale skus si bunicku este raz namocit a este raz utriet .. a na ten lesk je to normalne ze z priesvitneho nemas tak lesk a este ked sa to prebrusuje.. na koniec by.si na lesk mala pouzit finish gel .

Maltusiik

diamant19...ja aj pouzivam ten cleaner ale casto mi to ostane aj po tom lepkave a strati sa lesk z toho gelu ostanu nechty take matne?nevies mi poradit kolko ich mam nechta v lampe?lebo dost dlho ich tam mavam ale stale sa lepia..alebo nejaky overeny postup...lebo napr farbeny gel mi uschne zachvilku ale priesvitny strasne ldho trva

diamant19

Maltusiik nikdy nebudu suche. po vytvrdnuti sa na nich vytvory taky akoby povlak ktory je potrebny ocistit CLEANEROM .

Maltusiik

Ahojte, chcela by som sa spytat ze ked robim gelove nechty a idem si dat 3v 1 prisevitny gel a dam ho vytrvdit do lampy strasne dlho to trva a skoro nikdy neuschnu uplne stale su lepskave?neviete mi poradit co robim zle alebo co treba este robit?dakujeem:)

klokanka1

zebrovana,,, nie musi ist aj gel na nehet... a gel ti menej nici neget nez to lepidlo ktorym lepis tipy umele nechty

zebrovana

ahojte, chcem sa opýtať možno hlúpu otázku, ale ešte som gélové ani akrylové nechty nemala a ani neviem ako sa robia, len som pozerala nejaké videá..lepia sa tie umelé tipy aj na celé nechty? aby neprišiel ten prírodný do kontaktu s gélom..nie je to tak lepšie? či to tak nefunguje? :) díky