Gélové nechty - výhody a nedostatky

mijavka

lietadielkoo jaasnee harmony aj ja mozem - pod to ph bond, pro bond, potom stavebny gel a kedze je bez lesku tak top gel, pod neho mozes dat ten kamuflaz ked potebujes ( pod ten stabebny myslim) teraz som skusila aj to Elevato tiez pecka :)
karin aj pod glitre mozes dat biely gel a nasypat ich potom, alebo si ich premiesaj do gelu v nejakej dozcike aby sa ti neroznasali a tak nanes

steina

Ahojte!Robím gélové nechty za rozumnú cenu pre Hlohovec a okolie, poskytujem kvalitné služby, nechty držia veľmi dlho, neolupujú sa. www.starnails.eu.sk - je moja stránka, tam máte o mne info aj moju tvorbu-fotografie.Prajem všetkým krásny deň! :)

susan828

Dobrý deň mery 1602555,konečne som našla forum, kde sa môžem poradiť. Veľmi ma zaujal váš príspevok.....Chcela by som vedieť ako sa vám darí po tom kurze o ktorom sate písali.....Zajíma aj či sa živíte modelácio nechtov, alebo ako ste na tom so skúsenosťami.Ja by som si chcela v lízkej dobe urobiť tiež kurz, len stále zháňam nové informácie a blúdim po nete :)Teším sa na odpoveď.

mišiatko

Dobrý deň.. potrebovala by som poradiť.. robím gélové nechty a po dorobený vyzerajú pekne ae po nejakých 3 dňoch sa pod gélom robia také bubliny abo niečo také ako keby sa chceli odlepiť ae pritom úplne držia a vyzerá to nepekne... neviete čím by to mohlo byť? čo by to mohlo spôsobovať.. ?? Ďakujem za radu.. :)

bašiak

ahojte baby robím nechty za dobru cenu mám prax aj certifikát stačí napísať rada pošlem aj foto mojej práce.

lietadielko

gogalka a este sa ta chcem opytat mam harmony builder gel, ide pod to base alebo staci iba potret primerom. ako tak pozeram harmony ani nema base... doteraz som mala 1-fazovy gel (som zistila :) ) ale chcem sa naucit pracovat aj 3-fazovymi, tak preto ten od harmony, no ale neviem, ci si mam kupit base inej znacky, nechcem mixovat, alebo ako to je. ak vies porad pls. dakujeem

lietadielko

ahojte,takze objednala som si veci z nikashop, chcem sa ale este opytat, niekde som tu citala, ze pod builder gel nemusi ist gel, ze staci primer, je to tak ok? ja mam konkretne ten od harmony. dakujeeeem

sedemsukien

tina78 tie maju aj na spominanom od gogalky nikashop.sk pod tipy tam chod napr pod znacku Jos cosmetics a potom si klikni na clear - priesvitne :)