Gélové nechty - výhody a nedostatky

tina78

ahojte baby

chcem si dat spravit nechty chcela som klasicke gelove,
ale videla som jednej kocke take psiesvitne umele nechty

co su to za nechty? ako sa volaju?

gogalka

kiss vidim ze sa vyznas--
divozienka - kratka nalepovacie plocha je na oblejsie nechty a dlhsia na plochsie nechty (tu dlhsiu plochu si mozes skratit gilotinou)
lietadielko no bez napisov tazko na to prist iba ak poznas postupy a gely... na kvalitnych geloch su vzdy napisy o aky gel ide, ak nie tak su to len take domace nalievacky...
lietadielko nikdy som ju nevidela a to uz nakupujem produkty niaky ten rok... ale teraz som si ju pozrela a je predrazeny a slabucky vyber - skus nikashop.sk alebo kosicky shop.

lietadielko

Ahojte. zacala som robit gelove nechty, zatial sa mi celkom dari, chcem sa ale opytat, mam nejake nove geliky a nie je na nich uvedene co su zac, ci su jednofazove alebo kolko fazove, ked na geli nie je uvedene co je zac mam ho brat ako jednofazovy? a co si myslite o kvalite gelov na strange nechtove doplnky.sk? dakujem za odpoved!

KissMe

kratka je kratka a dlha je dlha :) kratka je lepsia pretoze tip nalepis uplne na koniec svojho vlastneho nechtu a VRAJ tak lepsie drzia nechty pretoze takmer na celom prirodzenom mas gel, kdezto ked nalepis s dlhou tak ti to zabere cez pol nechta, a drzi to v podstate len lepidlo.

divozienkasv

Ahoj baby ja by som sa chcela spýtať aký je rozdiel medzi nechtami s dlhou nalepovacou plochou a krátkou za odpovede vám ďakujem =)

KissMe

ak su gelove nechty kvalitne urobene, a nasledne odstranene tak ako maju byt- profesionalne, nemozu sa tvoje poskodit :)

1angelina23

Ja som mala gelove nechty - krasne fr- manikura presne.. ale sklamem ta mne vydrzali asi mesiac, a svoje som si potom davala dokopy vyse pol roka, a teraz ich mam krasne ale po odstraneni umelych boli v katastrofalnom stave aspon 3 mesiace.. :// ale teraz ked sa pozeram na svoje, taky by som ich za ziadne ine nevymenila :-) treba si vypestovat svoje pekne nechty, tie su najkrajsie si myslim :-)

lietadielko

Ahojte. zacala som robit gelove nechty, zatial sa mi celkom dari, chcem sa ale opytat, mam nejake nove geliky a nie je na nich uvedene co su zac, ci su jednofazove alebo kolko fazove, ked na geli nie je uvedene co je zac mam ho brat ako jednofazovy? a co si myslite o kvalite gelov na strange nechtove doplnky.sk? dakujem za odpoved!

kikuska1+

ahoj , nemam skusenosi s gelovymi nechtami chcem sa opytat či je potrebne mať nejako specialne upravene nechty pred tym ako si sadnem k odbornicke , myslim tym dlžku nechtov , a aku dlžku gelovych nechtov mi odporučate , žiadna udalosť len tak pre potešenie :) dakujem !