kto má za sebou plastiku prs?? piiiiiiiiste,pls

maria4611

Tabletky na zväčšenie poprsia - -odkaz odstránený- Pomohlo mi to. Užívam teraz 2. mesiac a prsia mám väčšie a plnšie.

solnicka a

baby ktore naozaj vazne uvazujete o agumentacii tak chodte jednoznacne do temy silikonove prsia....ako vidim pisu tu baby totalne od veci...

Poraďme si

Dr. Fábrymu radšej nechoďte! Ja patrím k tým nešťastným, ktoré majú osobnú skúsenosť s týmto \\\"lekárom\\\"! V každom slušnom zdravotníckom zariadení Vám zabezpečia profesionálnu pooperačnú starostilovsť, ale v Posonium klinik vás krátko po operácii \\\"vyženú\\\" domov. Je im jedno, či ste z druhého konca Slovenska,... ale úprimne povedané, aj keby som bývala vo vedľajšom dome, keď Vás niekto núti dve hodiny po narkóze zliesť z lôžka a odpochodovať po svojich... je to niečo strašné. Nehľadiac na to, že operácia prsníkov nie je posedenie u kaderníčky. Každý pohyb, alebo otras v aute je utrpením. Kto to zažil, vie o čom hovorím. Mojej známej z východu dali dobrú radu, že ak ju nemá kto zaviesť domov, má si zaplatiť v Bratislave hotel. Rada by som vedela, kto sa tam o ňu postará, keď sa nebude môcť do 12 hodín po operácii vymočiť, alebo keď v dôsledku odoznievajúcej narkózy odpadne (ako sa to stalo i mne). Možno ju tam nájde upratovačka. Všade sa píše, že polovica úspechu operácie je správny pooperačný režim. Asi na tom niečo bude, pretože poznám ešte dve pacientky od Dr. Fábryho, ktoré mali pooperačné komplikácie - kontraktúru s hnisavým zápalom. (Ktovie koľko nás ešte je? ) Kontraktúra nemusí byť chybou lekára, ale od Fábryho bolo neprofesionálne, že mi vložil nazad TEN ISTÝ inplantát. Za reoperáciu som musela znova platiť, no netrvalo dlho a musela som podstúpiť tretiu operáciu- To už som sa však radšej informovala u iných plast. chirurgov.. keď si čítali operačný záznam, krútili hlavou nad tým, že mi Fábry vložil TEN ISTÝ inplantát (Umytie vo fyziol. roztoku nepomôže. Keď bol kontaminovaný od krvi a hnisu, mal ho vyhodiť, alebo špeciálne sterilizovať). Inde by taký poškodený inpl. vyhodili a dali BEZPLATNE nový. Ani za opravnú operáciu sa inde neplatí, len v Posonium klinik. Prihláste sa, ktoré máte u Dr. Fábryho podobnú nešťastnú skúsenosť.

kessy

o tom radsej neuvazujem......je to nebezpecne..moja kamaratka si dala zvecsit prsia a teraz ma z tojo problemy, lebo ju vkuse boli cele poprsie a vraj je to z operacie......a vazne si myslis ze chalanom sa viac pacia prsia co im zavalia hlavu ako take male chutne do ruky??? nerob to, budes lutovat

poliewoocka

Cele je to o psychike.Nechajte tie baby na pokoji.Je to ich zivot!Ako by ste sa citili vy keby vas nieco trapilo uz dlhu dobu,dalo by sa to vyriesit a jednostaj by ti okolo vas moralizovali a poucovali?!To potom aby ste odsudzovali nastrelovanie vlasov,umely chrup(ooo Boze!Bozkavat umelinu)a ine vylepsenia!Ved zijeme len raz tak kazdy ma pravo byt stastny ako sa len da!!!

mimaaaaaa

lulu800, miri5: To ste stastne zeny...
Ale ak mate take male prsia ze si nemozete na seba kupit podprsenku a o plavkach ani nehovoriac a to ze je to nepekne...
A neviem co je horsie ked Vas chlap chyti za "umeliny" alebo Vas nema za co chytit...
Ono si myslim ze ineho vychodiska ani nie je.....samozrejme si myslim ze treba mat zdravy rozum a prisposobit to vlstnym proporciam nech to neposobia neprirodene az odstrasujuco...
A urcite to prispeje k vlastnemu uspokojeniu...

lulu800

ale ak mate naozaj skarede a ovisnute prsia, tak si ich dajte zrobit....len nechapem, preco si ich davaju robit malade baby, ktore ich maju pekne, aj ked nie velmi velke....ved co je male, to je mile a dobreho malo byva.....napriklad, raz som citala, ze baba si dala zvacsit prsia lebo ich mala male...36C...fakt male