kto má za sebou plastiku prs?? piiiiiiiiste,pls

laczkova

chcela by som vedieť ako dlho sú bolesti po operácii prsníkov - zväčšenie a či sa dajú zaplatiť dodatočne nejaké injekcie alebo tabletky na zmiernenie bolesti a po akom čase sa dá ísť v pohode do práce keď nie sú komplikácie

livaa

ak si chcete dat zvatsit prsniky v Ke tak rozhodne Chirmed na dominikanskom namesti, dr. Kacmar.....ja som po a som spokojna....

deniska

Ahojte, uvazujem nad zvacsenim poprsia, mozte mi poradit, kde si to dat urobit, a kolko to asi stoji. Uvazovala som nad KE, no neviem. Prosim piste na moj mail deni@aminet.sk, velmi mi to pomoze, kazdy nazor.

zuzan

Bola uz niektora z vas na plastiku prs v Presove? piste na moj E-mail:zuzuuk@centrum.sk Napiste co a ako to dopadlo.

miri5

ste normalne?ja mam male prsia ,ale v zivote by som nesla na plastiku,tieto su ozajstne,chlapy nestoja o nejake umeliny.Zdravie mi je fakt prednejsie.

zuzan

Ahojte ja si tiez chcem dat spravit prsia len neviem ku ktoremu doktorovi. Poradte mi? Najlepsie keby to bolo na vychode.

andrea1984

Caute baby. Prosim poradte mi. Chcem si dat zvacsit prsia. No neviem kam mam ist ci do BA alebo do Kosic. Poradte mi, kde je to lepsie. Vdaka