kto má za sebou plastiku prs?? piiiiiiiiste,pls

nerobte to

pisete ze si tu chcete dat silikony budete ich mat na zaciatku krasne a co o 10 rokov ??????????musia sa menit a stale platis viac a viac a ked ich nebudes chciet budes mat prsia skaredsie nez pred tim ovisnute..ved silikon neni navzdy.po 10 rokov bude ako zuvacka viem o com pisem .

livaa

KORCULA
Ahoj ja mam termin v polovici marca v Ke. Neboj da sa to zvladnut s tabletkami,bolesti su individualne u kazdeho ine. Aky typ a kolko ml si davas? Ja sa neviem rozhodnut ci okruhle alebo anatomicke....

korcula

mam termin na operaciu ku gubovi na buduci tyzden.aj sa tesim, aj sa bojim. co myslite? bojim sa hlavne bolesti. vraj pod sval to boli viac. nemate niekto vlastnu skusenost. podporte ma. dik

livaa

Chrustik2
Ja tiež idem na zakrok v Ke na dominikanskom - Chirmed.(a chvali si ho viac zien)
No ja by som sa určite netrepala do Ba na zakrok ked som z vychodu.Ale v Ba si vela dr. chvalia ako Fabry, Guba, Minarovjech,Kostal a aj Brozmana.....mas na vyber....

chrustik2

No mne nezalezi kde to bude,len nech je tam vyborny chirurg ktory to urobi fakt pekne,nie ze budem vypadat akoby som mala lopty..dakujem...

sonka

alicia
zatial o tom len uvazujem a musim nazbietrat peniazky a aj odvahu..ale v lete by som to uz chcela mat za sebou...ale asi by som sla do KE lebo v BA je to dost drahe..

alicia

CHRUSTIK 2
A kde byvas?Lebo ja viem len kliniku v kosiciach kde to robia,inde nie.Ak si z vychodu tak v Ke na Dominikanskom namesti.

alicia

LIVAA
No nie ja,ja mam z mojich prs na rozdavanie,ja uvazujem o zmenseni prs,ale moja sestra tam bola v decembri v Chirmod ci ako sa to vola,operoval ju Dr.Guzanin a ona este stale stoji pred zrkadlom a obzera si ze ake ich ma pekne.Ma okruhle nechcela anatomicke lebo tie skoro vyzeraju ako ovisnute a ma ich pod sval 325ml,ona je dost chuda a drobna,ale na prekvapenie to vyzera uplne prirodzene,keby som ju nevidela predtym tak ani neviem ze ma silikony.Tak drzim palce potom daj vediet ako si dopadla a nezabudni sa aj ty pred zrkadlom.haha.cau

chrustik2

Ja sa chystam tiez na operaciu,len sa neviem rozhodnut ku ktoremu chirurgovi.Neviete mi poradit,ktory je taky naj... ?