LEN S JEDNOU NA CELY ZIVOT?

ally

ahoj. ja mam priatela uz tri roky a ja som bola jeho prva tak ako on moj. strasne ma miluje a vravi ze uz nikdy nebude milovat inu tak ako mna, byt po jeho tak sme uz teraz svoji, ja sa na to necitim, ale on je tak strasne dobry ku mne aj inym ludom - bojim sa ze ak by som ho opustila uz by som takeho cloveka nestretla. on by ma v zivote nepodviedol a neublizil mi - za to by som sa zarucila, ma aj ine stranky ktore sa mi nepacia ale kto je dokonaly? to ja som jeho pravy opak, som niekedy strasne neznesitelna a obdivujem ze to toleruje a vydrzi to somnou. ale asi ani ja by som ho nedokazala podviet. tak uvidime mozno budeme spolu len on a ja za kym nas smrt nerozdeli...

ZuziP

No ja mam priatela uz 4 roky,tak isto sme boli svoji prvy,no ja som ho po 3,5 roku podviedla,lebo som potrebovala skusit nieco nove,no a velmi to lutujem.Teraz som s nim znovu a je mi s nim krasne...

marika tn

V dnešnej dobe málo pravdepodobné, ale môže to tak byť.Každý je iný,má iné hodnoty.Aj ja mám priateľa, ktorý nemal nikoho predomnou a chodíme spolu 2 roky,a myslím si,že nám to vydrží.A čo sa týka túžby, tak každý má niekedy túžbu,ale láska k osobe,kt.miluje mu to nedovolí...