LEN S JEDNOU NA CELY ZIVOT?

xyxy

Naozaj,keď sa´ˇlúbite , tak sa s tým nezaťažujte.Sú také prípady aj v dnešnej dobe. Zatúžiť po niekom inom može každý (á) ,ale ak tam má prevahu láska, tak k nevere asi nepríde.

ZuziP

No zase sa pripajam k ally,netreba spekulovat.Budme s tym clovekom ktoreho milujeme,aj keby to mal byt ten jeden clovek na cely zivot.

sii

myslim ze je to mozne aj v dnesnej skazenej dobe mam dvoch znamych, kamoska je vydata, isla do manzelstava ako panna, jej muz tak isto. A mam spoluziaka s vysky ten si na to tiez chce pockat az do svadby, caka na tu pravu. Problem je ale v tom ze dnes uz asi taku babu ktora pri tom spolupracuje asi nenajde. Ale viem ze on by rad taku mal. Myslim ze ide o presvedcenie o zrelost citou.

aja25

Je to velmi pekna vec vztah na cely zivot....ale pri statistikach o rozvodovosti na slovensku neviem ci az taka realna...Musia to byt velmi zrele osobnosti aby respektovali jeden druheho
lebo laska prechadza roznymi fazami.....Ale aj tak drzim palce...

slusny_muz

je to krasne byt s jendou partnerkou/nom na cely zivot aj ja som to chcel a dalej aj chcem...ale niekedy to chce len jeden z partnerov...

jajaj

aj ja som spolu s priatelom uz dost dlhu dobu, a nikdy som pred nim nikoho nemala a ani on predo mnou, a tiez mi po urcitom case prichadzat na mysel rozne nezbedne myslienky :))no potom som si dala otazku ci mi to stoji za to??preco by som to vlastne mala robit??ved kazdy chlap je vlastne rovnaky...kazdy chlap ma to iste no jeden to ma o 1cm kratsie a druhy zase dlhsie..len koli tomu prist o partnera???a ked sa ma niekto opyta ze ako mozem byt cely zivot len s jednym ,tak sa toho cloveka opytam ze co take by mi mohol dat ten druhy ???a prist o milujuceho cloveka len koli stereotypu???tak radsej nastudj nejaku eroticku literaturu , alebo daj priatelovi ako darcek nejaku taku knihu, urcite si ju rad precita :))a urcite ten stereotyp zmizne:))tak vela stastia, bola by som rada ak mi niekto napise ci ma niekto podobne zmyslanie ako ja:))

ally

dakujem zuzip. akoze mam hocikedy myslienky, ze co ak nevyskusam ineho chlapa-nebudem to potom lutovat? ale myslim ze zalezi na cloveku a ak niekoho milujes tak nieje co riesit :)