tak velmi sa teším :-)

Príspevok v téme: tak velmi sa teším :-)
Nikulienka9

ahojte mamičky alebo budúce mamičky :-) chcem sa podeliť o radostnú správu s niekým, kto to bude chápať, čo je to mať dieťatko a tešiť sa z neho.... mám 20 rokov a som v 18.tom týždni.....velmi sa teším ale zároven mám aj strach, či bude všetko v poriadku.... je to normálne, že sa tak velmi teším a už sa neviem dočkať kedy sa to narodí????? :-)) už by som chcela držať v náručí to úžastné malinké stvorenie.....jaaaaj, ešte sa načakám.....

dadika1114

ako ti zavidim .... kks mas 20 a babo v brusku :) ja sa toho tak skoro nedockam mam 22 a priatel o tom nechce ani pocut a ja ho tak chcem :( ako sa ti to podarilo? ci to mas takeho super priatela?asi ano :( ach jaaaj co by som dala za to aby mi to navrhol ako priatel prvy :( drzim palceky nech sa babo narodi zdravucke :) musi to byt krasny pocit

mojaeni

Ahoj Nikulienka,
ano tvoje pocity su v poriadku. Rozumie ti, ja uz mam dve deticky, moja druha dcerka sa narodila nedavno, ma dva mesiace. Mne sa zase velmi pacilo byt tehotna a obzvlast pri dtuhom tehot. som sa citila vyborn, takze by som nedbala byt tehotna aj dva roky v kuse. Samozrejme, tie posledne tyzdne su uz velmi narocne, vtedy to chces mat radsej rychle za sebou.
Neboj, tehot. ti velmi rychle ubehne a coskoro budes svoj uzlicek drzat v naruci.