tak velmi sa teším :-)

Príspevok v téme: tak velmi sa teším :-)
Nikulienka9

ahojte mamičky alebo budúce mamičky :-) chcem sa podeliť o radostnú správu s niekým, kto to bude chápať, čo je to mať dieťatko a tešiť sa z neho.... mám 20 rokov a som v 18.tom týždni.....velmi sa teším ale zároven mám aj strach, či bude všetko v poriadku.... je to normálne, že sa tak velmi teším a už sa neviem dočkať kedy sa to narodí????? :-)) už by som chcela držať v náručí to úžastné malinké stvorenie.....jaaaaj, ešte sa načakám.....

liana01

kazda tu hovorite o malinkom babatku, paci sa vam ta predstava...ale to male bude male iba chvilku a ked bude vacsie bude pistat robit zle, hadzat sa o zem, aj na to sa tesite?:) abo ked vyrastie a zacne vam nadavat ked mu nieco nedovolite, abo zacne chodit za skolu a tak...poznam rodicov co vychovavali deti ako najlepsie vedeli a aj tak s nich vyrastli drzi spratkovia, aj na to sa tesite?:) ok, babo je zlate, ale potom...

lenuliatko

jeeej nika gratulujem !!dalsia mlada mamicka..aj ja mam dcerku a mam tolko co ty..urcite to zvladnes nic sa nebooj :) si mlada a plna sily :)
zelam vsetko dobre ,fakt je to krasny pocit nosit babo v brusku tak si to uzivaj na plno.

zuzic

toto je nadherna tema. taka milucka:) tak nikulienka zelam vam nech ste s babom zdravi a stastni, aspon tak ako teraz:) a neboj tych pohybov sa urcite dockas:) ved si este tych kopancov od maleho uzijes:)

Nikulienka9

dakkujem vám baby...ste strašne milé a zlaté.... no tak dúfam, že bude všetko v poriadkku..ale tak malo by byť :-) o 2 týždne idem na sono a ževraj už možno budeme vedieť čo to je...tak moc sa nato teším....je mi úplne jedno či to bude chlapec alebo dievča...len nech je to zdravé...a ževraj v tomto týždni by som už mala cítiť pohyby....jaaaaj, každý večer ked ležím v posteli, tak skúmam každé jedno škvrknutie v bruchu, či to nie je pohyb :-)) ....tak moc sa neviem dočkať :-))) asi to bude tým, že je to moje prvé bábo, na ktoré sa tak moooooc teším :-)

majkaaa

gratulujem ti k babatku:) ja mam 19 rokov teraz som zmaturovala, a idem na vysku externe, mam priatela 2 roky, mame super vztah, babatko neplanujeme ale bolo aj parkrat ze sme si mysleli ze babo uz bude, sice neplanovane, a vtedy sa zachoval uzasne, takze viem ze on by ma neopustil:)ale to som chcela napisat ze ja teraz po skonceni skoly mam uplne chut mat babo, vydat sa a mat rodinu.ale momentalne to nejde kedze studujem na dvoch skolach.a nie som ten typ ktory sa necha len tak zivit chlapom kym nemusi.ale keby som nebola na skole tak to babo chcem hned.mam male krsniatko ide mat dva roky, a chcela by som mat ten pocit byt tehotna, citit ho kopkat a potom ho mat v naruci kocikovat...viem ze to nie je len o tomto s babatkom je aj vela starosti, ale je to aj tak velka radost:)drzim ti palce, a neboj sa urcite vsetko dobre dopadne:)

dadika1114

ved to je aj pravda ze asi este je na to nezreli....je o rok mladsi ale uz spolu dhlo zijeme a inak si vychadzame ulpne v pohode az na toto

liana01

dadika asi mas nezreleho priatela, treba si najst ineho co po dietati bude tuzit a nie takeho ktory je este sam dieta ;)