Zvlastne sny a pocity v nich

Príspevok v téme: Zvlastne sny a pocity v nich
Summer

Chcela by som sa vas opytat na skusenosti so snami...viete nejake zvlastnosti,Napriklad mne sa casto ked spim zda,ze niekto je somnou v izbe,alebo sedi na mojej posteli a len sa na mna pozera..pritom vnimam izbu a avsetko okolo.ked sa chcem opytat co chce neda sa mi pohnut ani otvorit usta..alebo poculi sgte nieco o inkubusoch a sukubusoch(demoni co vas vraj v noci pridu pomilovat:),,,,,,,,prosim poste budem rada

qwerty

Skuste si nieco precitat v knihach alebo na nete o snoch,ich pricinach a obsahoch.Su specialne odbory na VS,kde sa studuju ludske sny a vysvetluju ich deje a priciny.Existuju aj prorocke sny,kedy clovek moze vidiet to,co sa este len stane,a da sa to aj nejakym vedeckym sposobom vysvetlit.
Ja osobne verim aj v to,ze vo snoch sa mozeme stretavat s inymi duchovnymi bytostami,ci uz tymi dobrymi alebo zlymi.Bol natoceny aj film podla skutocnej udalosti,kedy nejaka entita/duch/ znasilnovala zenu,ktoru si vyhliadla bud v bdelom stave,ale aj pocas spanku.Nie je to vsetko len o rozcuchanej psychike a odraze dennych udalosti v mysli cloveka,ktore sa pocas spanku nejakym sposobom premietaju do jeho snov.

mari

Osobne s tym nemam skusenost. Ale poznam dobre jednu osobu, tej sa cosi take stavalo tiez sex (ako tvrdila) za plneho vedomia. Ale u nej to bola schizofrenia.

bublifuk

ja mam tiez obcas divne stavy aj ked nie az take divne ale ako pise rapid niekedy sa mi stane napriklad ze sa aj tri krat zobudim o siestej na to ze mi prisla sms kym sa na to naozaj o siestej zobudim
haluz

Summer

no hej bolo o snoch ale toto ak sa ti stavalo za plneho vedomia,tak to by som sa pekne zlakla...a nevies ci to malo nejaku psych.pricnu?a este to mavas?..ak hej tak dufam ze uz sa ti to nevrati mojka

aaae

teraz neviem ci je rec len o snoch,lebo co sdom ja pisala sa stavalo za plneho vedomia,nie v snoch... takze summer,neviem teraz...

rapid

hej ale nastastie to nemavam casto...alebo ze sa zobudim a volam priatelke...a znova sa zobudim amobil je v poriadku tak jej zavolam,ale na to sa zobudim...:)noo ale ked to nie je tak caste tak s to neriesim

tiania

mne pomohol lapac snov(ak viete co to je:)..ono to mozno nefunguje naozaj ale tak psychicky mi to asi pomohlo tak nemavam az take hlupe sny..inak som mavala nocne mory pri ktorych som sa zobudzala spotena takze tak

aaae

ano,mne sa to stavalo roky,v noci ma cosi zobudilo,a pri plnom vedomi som citila niekoho v izbe,a bola som paralyzovana,ani kricat od strachu som nemohla,ani pohnut prstom!!! dlhe roky sa mi to stavalo,az som sa bala ist spat.raz mi dokonca pomohla modlitba,aj som sa pred spanim modlila,a preslo to pomaly.a ked to aj niekedy pride,hned jak to zacne snazim sa hybat z celej sily,a budit ak niekto vedla mna spi.da sa to,len treba prekonat strach,ktory je vacsinou neznesitelny. medzi nebou a zemou existuju svety,ktorym nerozumieme,ale da sa bojovat.zlo premoct dobrom.drzim palce