Zvlastne sny a pocity v nich

Príspevok v téme: Zvlastne sny a pocity v nich
Summer

Chcela by som sa vas opytat na skusenosti so snami...viete nejake zvlastnosti,Napriklad mne sa casto ked spim zda,ze niekto je somnou v izbe,alebo sedi na mojej posteli a len sa na mna pozera..pritom vnimam izbu a avsetko okolo.ked sa chcem opytat co chce neda sa mi pohnut ani otvorit usta..alebo poculi sgte nieco o inkubusoch a sukubusoch(demoni co vas vraj v noci pridu pomilovat:),,,,,,,,prosim poste budem rada

Tom232323

Stáva sa mi že ked vo sne nájdem niečo napísane napr. na stene na nástenke alebo hocikde inde a chcem to prečítat tak sa to neda lebo tie písmena sa začnu meniť a nedávaju žiadny zmysel, su medzi nimi aj všeliake cudzie znaky. A to sa mi deje veľmi veľa rokov dozadu ak nie odjakživa. Nemá niekdo tiež podobne skusenosti?

Tom232323

Mne sa raz snivalo ze som videl vojnu z hora a co ma zaujalo bolo ze vojaci sa tak divne hlásili ked dobili urcitu poziciu, myslel som ze to bola predtucha nejakej vojny a o dva dni som pozeral ze brat ma na PC novu hru ktora takto vyzerala a aj tí vojaci sa v nej rovnako hlásili.
Takze do sna sa môze dostat hociaka blbosť a môže to pritom vyzerať vierohodne. :)

winvik

Ked teda o snoch, tak zabrdnem aj ja. Mne sa stava to ze bud lietam alebo sa vznasam nad postelou a samozrejme sa zobudim na to ze som padol na postel.

Pripadne v snoch umieram naposledy ako vojak v zakopanom gulometnom hniezde. Hniezdo schytalo zasah a vsetkych to zasypalo, tiez krasny pocit.

Alebo sa pravidelne budim. Vacsinou v case 03:17. Raz sa mi podarilo zobudit sa takto trikrat pocas noci 3, 4, 5:17...

simka111

mne sa veľmi často sníva, že lietam, možno to je preto, že by som naozaj chcela vedieť lietať :) su to strašne reálne sny, akoby to bola skutočnosť...dalšia vec o ktorej sa mi často sníva je voda, často špinavá v ktorej plávem, alebo na nu len pozerám... zvyčajne je to veľka priehrada plna stojatej tmavej vody...

pepe89

v snoch lietaju vraj umelecke povahy, teda ludia s fantaziou,umelecky nadani. a tie strasne sny, kedy chcete kricat a nemozete, a ani pohnut rukou ci nieco urobit, aby ste sa zobudili, a pritom ste napoly bleli a napoli nie, tak to je nejaky problem v organizme, zrejme so srdcom.
budenie sa v urcitu hodinu signalizuje tiez zdravotny problem, podla toho, v ktoru hodinu sa budite. vzdy sa regeneruje nejaky iny organ, a ak nefuguje dobre, tak sa na to vraj zobudite. kdesi som mal presny rozpis co v ktory cas.
nie su v tom ziadne divy a magia, vsetko je nepreskumana cinnost nasho mozgu a reakcia organizmu. daju sa na to najst vedecke odpovede

mary :D

mavam divne sny až velmi divne neviem či sa vam to stalo ale ja viem vo snoch lietat snivalo sa mi o našej fabrike ale bola som tam sama nikoho nebolo nikde mala som pocit ako keby ma niekto sledoval :(

janko777

ahojte, mal som dnes druhy krat v zivote cudny sen. Keď som spal v čistej novej izbe, ako keby začala po mne liezť myš alebo menšia mačka, prešla cez celé telo až sa dostala pod postel. Vyšla po nohách a ako keby sa mi zakusila do zadku. Od začiatku som sa nemohol hýbať, pohnuť rukami ani tvárou. Až po čase som dvihol ruku a buchol sa do zadku. Vyskočil z postele a jasne, že tam nič nebolo. V čase sna som bol ako keby priklincovany k posteli a nemohol som nič robiť. To je môj druhý sen. Ten prvý Vám poviem ak mi niekto s tým poradí. Ten prvý je oveľa horší. A obidva sny boli ako keby skutočnosťou, nie len také obyčajné sny. aj oči som mal pri nich otvorené. Ďakujem!!!!!

sebo1122

mne sa sniva ten isty sen uz 5 nocí resp.. dej alebo len prostredie.. som na nejakom letisku a tam je čierna socha na nej napis nejakym zvlastnym pismom vyzera to ako grectina ale nieje to grecke neviem sa odtial dostat chcem ist domov nemam peniaze nikomu nerozumiem rozpravaju tam nejakou hatlaninou...