Zvlastne sny a pocity v nich

Príspevok v téme: Zvlastne sny a pocity v nich
Summer

Chcela by som sa vas opytat na skusenosti so snami...viete nejake zvlastnosti,Napriklad mne sa casto ked spim zda,ze niekto je somnou v izbe,alebo sedi na mojej posteli a len sa na mna pozera..pritom vnimam izbu a avsetko okolo.ked sa chcem opytat co chce neda sa mi pohnut ani otvorit usta..alebo poculi sgte nieco o inkubusoch a sukubusoch(demoni co vas vraj v noci pridu pomilovat:),,,,,,,,prosim poste budem rada

ShutUp

ja som mal pred nedavnom zvlastny sen,snivalo sa mi ze som bol v nejakom meste,a s nejakeho dovodu som si povedal ze to bolo v moskve,bol som tam na psychyatri.a naspet som si s lietadla kameroval vyhlad na mesto...tym lietadlom som letel do neba:)

biopich

lapac snov mam ale napriek tomu :D mavam podobne sny... sice niekedy neviem ci je to sen a ci naozaj... stava sa mi ze sa neviem zobudit neviem sa pohnut neviem rozpravat neviem otvorit oci...premaam sa casto krat pocujem hlasy ako ma niekto budil ci volal... ale nejde to proste otvorit oci nic... stava sa mi to niekedy kazdy mesiac. niekedy castejsie ako kedy... je to zvlastne lebo neviem ci snim ci je to naozaj...

sasia

myslim si ze mas schopnost vidiet to co bude..niekedy je to vyhodne ale niekedy nie..mne sa to stava ale splni sa mi v to trocha inak.. ale zmysel a pointa je ta ista... nedavno sa mi snivala ze som bola v pivnici a tam bolo lno bizeterie,zlatych,striebornych,retiazok prehrabavala som sa tam a odrazu som nasla krasny stvorlistok vo forme nahrdelnika... to asi nieco znamena nie????

FridQa

Ahoj!viem ze to sem celkom nepatri ale mne sa sniva kazdy den,su to same drobnosti ale na druhy den alebo max. do tyzna sa to naplni.Je to nahoda?alebo sa so mnou nieco deje?piste pls

sasia

podla mna na tej teme neje nic zvlastne...ved sny nesu nejake veci o ktorych by sa nemohlo pisat aj ked mam 16 ne?????

sasia

vies co???? mam pocit ze mas vedome sny..je to vlastne to ze v tom sne si uvedomis ze snivas a vies ovladat svoj sen.. ale ty asi si len uvedomis ze snivas..a nevies ho ovladat.Ja mam doma knihu vedomeho snivania a precitala som ju celu myslym ze najdes aj v kniznici.. je fakt dobra.

Nanci

Ahoj už odmalička sa venujem mystike tvoj sen a tvoje pocity znamenajú že si démon.To znamená že musíš ísť k pani ktorá sa venuje mystike a aby ťa toho zbavila.Ak sa toho čo najskôr nezbavíš zomrieš!!!!!!!!!!!!

bacil5

Byvala som s sjednou znamou u jej kolegu s ktorym mala aferu.To znamena ,ze pritela podvadzala..raz sme sa vsetci traja zisli doma aa otvoril sme si flasu vina kecala som chvilu snimi,ale potom som ich nechala samich a isla som spat..snivalo sa mi ze ma chce par albancou znasilnit mala som strach,znamu som vidla lezt v kupelni a vsade bolo plno krvi,v tom som sa zobudila na to ze nikto zvonil.Ja v tom tranze som utekala dole pri dvere,otvorila som male okienko aby som videla kto to zvoni o 2 rano.Bol to jej priatel vyhrazal sa ,ze mi odreze hlavu ked mu neotvorim.mimochodom bol to albanec.dostala som strach tak som rychlo utekala varovat priatelku..Ta sa obliekla a utekala za nim..Keby sa mi to nesnivalo a ja by som sa nezobudila otvoril by mu niekto iny a on by ju prichitil pri cine!!

Bacil5

Narodila som sa 24.12 a ked som mala asi pol roka stala sa u nas zvlastna vec.Byvali sme jednom mänsom dome kde sa udajne niekto obesil.v jednu noc sa stalo nieco divne,mama ma ulozila do kocika pri otvorene okno a moj brat s rodic.spal na postel.Mama vravela,ze sa jej to este nikdy nestalo ze by sa ani raz nezobudila a neskotrolovala ci kludne spime,ale v tuto noc spala ako zarezana.nadranom sa zobudila na moj plac v kociku ma nenasla,ale hodenu pod oknom uz skoro modru od zimi.druha vec bola ta,ze mama otec a brat lezali uplne na druhej stane postele ako keby ich niekto poprehadzoval..doteraz si to nevieme vysvetlit:Neviem preco som lezala pod oknom ,neviem kto ma mohol vybrat,mozno ma niekto na celu noc zobral a potom hodil pod okno.neviem,jedine co viem moje sni sa plnia.Uz viem rozoznat ci je to sen co mi nieco chce povedat alebo ma pred niecim chce varovat,naucila som sa svoje sni citat a im rozumiet