Bio kozmetika

NinaUhrikova47

bio kozmetika. prirodna kozmetika. to boli pre mna dlho nezname pojmy. no ked moja plet zacala strajkovat tak som sa zacala viac zaujimat o to co si na seba davam. uz je to zachvilu rok co si kupujem tuto kozmetiku www.annemarieborlind.sk a vysledky su ozaj viditelne. mam menej vrasok a to ma moc tesi.

Aliss

Dulcia je skvela, ale aj Modra Pupava, Ponio...A z dekorativky pouzivam len Lily Lolo. Ak uz prejdete na skutocnu prirodnu kozmetiku, nie je ok ostat pri chemiou naplnenej dekorativnej kozmetike :)

murfina

Používám prírodnú slovenskú značku DULCIA. Používá organické zložky a je úžasná. Kupuju na krasnadoma.sk

ivanuska265

Používam momentálne už nejaký ten rok túto notino. sk/soaphoria/ a je super, a som rada že aj podporím slovenskú značku

Defcon

Kiselova, ja nikoho nenapadam, len ziadam aby si dotycna obhajila svoje tvrdenie. Zatial sa nestalo. Takze moje tvrdenie o klamarke je pravdive...

Defcon

No co Kolacikova, evidentne odrazu nemas cas......ale ked si tu bezprizorne a dementne vychvalovala annemarieborlind kozmetiku, aka je bio a netestovana na zvieratach, tak si vedela reagovat na kazdy post.....len teraz, ked som ta usvedcil aka si klamarka, tak uz nie je cas. -)))

Defcon

Alexa, pouzi odskusane znacky, napr NIVEA. viem, nie je to dostatocne cool, ale ver mi, ze za male peniaze dostanes vela muziky. Pri drahych znackach dostanes naopak malo muziky za vela penazi.