SILA MYSLE

gagaga

ja tomu neverím - veď keby to bola pravda, prečo musel Einstein ujsť z Nemecka pred nacistami? Vari si dostatočne neželal, aby ho neprenasledovali? Alebo aby nevypukla vojna? Asi nie.

katty192

hovorí sa tomu aj zákon príťažlivosti, do tvojho života vstúpi to nad čím premýšľaš, staneš sa magnetom na tieto veci

alzbee

Ja verim v silu mysle...ale urcite sa to neda nacvicit zo dna den...su to zrejme dlhe roky cvicenia ludskej mysle a spoznavania "sveta" za hranicami ludskeho zmyslania (ale nie drogami, i ked aj tie mozu tieto brany ovtorit, ale da sa to aj meditaciami)...osobne som to neskusala, ale verim tomu:)

katty192

no, ja to tiež len skúmam a mám rada zaujímavé teórie, celkovo, zákony, keď niekto povie, toto je zákon a stojí za tvrdením skutočne uznávané meno, tak ma to zastaví a za týmto stoja mnohí a baví ma zákony aj vyvraciať a preto ma to núti myslieť, asi trocha aj zábava:)

LOTO

odkiaľ vieš, že sa tym zaoberali? Bola si pri tom? Zhovarala si sa s nimi? to si len niekto vymyslel, že aj oni a ty tomu veríš

katty192

no, len toľko, týmto zákonom sa už dávno zaoberali ľudia ako Platón, Shakespeare, Newton, Hugo, Beethoven, Lincoln, Emerson, Edison, Einstein

LOTO

prepáč katty, ale ja takym rečiam neverím...skor tomu, že to čo sa ti stane, maš predurčené a nemožeš to zmeniť žiadnou silou mysle a vizualizáciou...vyskúšala som už všeličo, fakt, preto tak tvrdím...a co píšeš, to su len take oblbovačky na ludí, aby verili, že sa ich túžby raz môžu splniť...ale bohužiaľ.

katty192

v tom lote si nevyhrala, lebo si dopredu vedela, že nevyhráš
tak trocha z tej knihy:
"Každá vaša myšlienka je skutočná - je to sila" Prentice Mulford

Všetko, čo prichádza do vášho života, priťahujete doň vy sami. Prichádza to k vám na základe obrazov, ktoré nosíte vo svojej mysli. Je to to, na čo myslíte. Čokoľvek vám beží mysľou, to k sebe pritiahnete.

zena

A to sa da? Ked budem mysliet? Ci co mam robit? To by bolo dobre. Vsak to by vsetci mohli tak robit keby to bolo take jednoduche.To je blbost.