SILA MYSLE

LOTO

Treba mať hlavne zdravý rozum a nevidieť hned vo vsetkom duchovno a v knihe "Tajomstvo" uz vobec. Ved to je celé o materii. Ci ten bycikel je len nejake svetlo??
môže sa stať, že sa niečo splní, čo si prajeme, ale môže to byť len taká krátka naša vizia, ktorá prebehne. Ale žeby sa stalo, na čo myslím?

doubledog

silou mysle sa da ovplyvnit buducnost a ovplyvnit udalosti, ktore sa stanu

ja som to tak spravil niekolkokrat

ale pozor, nie je to tak, ze si nieco pomyslis a ono sa to stane
treba dodrzat iste principy, a to neni lahke

Lenixx

Ja tu teraz pisem o mysleni vseobecne, nie o pritahovani veci silou mysle. O tie sa musi clovek posnazit vlastnou pracou, pricom myslenie je velmi dolezite.

Lenixx

Ja som ani ziadne tajomstvo necitala, ani podobne knihy.
Ja pisem na zaklade toho, co som prezila. Babenka a ty ked sa budes musiet spolahnut sama na seba, tak potom najdes svojho najvacsieho priatela v samej sebe, nikto iny ti nepomoze. Alebo tam najdes nepriatela.

katty192

baví ma, že túto tému som nezaložila, ale sa mi pripisuje:) ale nebaví ma tu ďalej zostávať, lebo viem, že v živote môže byť aj ďaleko horšie, držím palce Lenixx

t333

je nieco ine pozitivne mysliet a brat s nadhladom aj to co sa v zivote nepodari a je ine mysliet si, ze silou mysle pritahujes k sebe udalosti.
ja som sa vyjadroval k tej druhej moznosti - o tej je totiz tato diskusia (vid prvy prispevok).

babenka1

nechápem, čo myslíš pod hlbším premýšľaním. Vie ma veľmi pobaviť, keď si niekto prečíta jednu knihu (ktorá je mimochodom iba okopírovaním nejakých citátov z iných kníh, prípadne nejakých kresťanských pravidiel) a je zrazu hlboko premýšľajúci. Ja si radšej prečítam skutočne kvalitnú literatúru od nejakého historika, alebo filozofa alebo skutočne dobrého spisovateľa a budem rozmýšľať nad tou. Uvidíte, za rok-dva po Rhonde Byrne a jej Tajomstve ani pes neštekne. Zatiaľčo tvorbu od Kafku a Dostojevského budú ľudia obdivovať navždy. Ale to ľudia, ktorí sa dajú oklamať dobrou reklamou a kúpia si brak len preto, že je to "in" pochopiť nemôžu.