fenomenalny Dr.N.W. Walker

Príspevok v téme: fenomenalny Dr.N.W. Walker
pišta

Dr. Walker vo svojich 113 rokoch napísal svoju poslednú knihu. Keď zomrel bez viditeľných známok choroby, mal 118 rokov. Je to neuveriteľné, ale je to tak.
.
Dr. Walker objavil priamu súvislosť medzi znečistením hrubého čreva a chorobami. Popísal a vo svojej praxi potvrdil, že jednotlivé úseky hrubého čreva sú poprepájané s jednotlivými orgánmi. Tento jeho objav má epochálny význam a dá sa prirovnať k objavom meridiánov z tradičnej čínskej medicíny a súvisiacich reflexných zón na tele človeka.
Ak pozitívne ovplyvníme čistotu a funkčnosť čreva, ktoré je nezastupiteľné pri vstrebávaní potravy a všetkých potrebných látkach, vieme potom pozitívne ovplyvniť aj zdravotný stav celého organizmu.
Podľa Dr. Walkera ide najmä o surovú stravu a očistné kúry.
Táto strava je aj podľa neho jediný prirodzený zdroj vitálnych látok, ktorá naše organizmy nevyhnutne potrebujú. Súčasná strava a spôsob života neumožňujú takéto látky prijímať a z toho pramení množstvo chorôb, ktoré majú vzrastajúcu tendenciu
Dr. Walker sám bol vzorom takéhoto prístupu a týmto spôsobom liečil aj svojich pacientov, ktorých bolo viac ako 4000..
Vo svojej praxi poukázal na mimoriadny kladný vplyv ovocných a zeleninových štiav.
.
Prínos Dr. Walkera je neprehliadnuteľný. Z jeho prác čerpá mnoho ľudí - lekárov, vitariánov, tí, ktorí sa rozhodli urobiť niečo so svojím zdravím, cituje sa v mnohých knihách o zdravej výžive.
.
Svojím životom, objavmi ako aj medicínskou praxou ľuďom dáva nádej, že naše telá je možné ozdraviť a udržať pri výbornom zdraví.
Jeho pojem „Žiarivé zdravie“, je odkaz pre nás všetkých.
Ten odkaz je veľmi lákavý a humánny. :-)))))

Viac na www.sk2.goo.cz

lilianna

Ahoj Pišta:) Igris:) Masti:)a ost. babenky.
Pišta:
To konzumovanie zeleninky si tak krásne opísal....v 69:)
To nemá chybu si skrytý talent.

pišta

Ahoj. Igris :). Sa mi zdá, že jar je náročná (ale tak celkom pekne náročná) pre viaceré vekové skupiny.
Ale niekedy aj nie.
Napr. v prípade, keď "tieto vekové skupiny" majú deti, ktoré používajú hormonálnu antikoncepciu.
Téma antikoncepcie je o niečom inom ako naša obľúbená zeleninka, ale bezprostredne súvisí s touto sekciou - (ne)prirodzený spôsob života a všetko, čo s tým súvisí :(((

igris

.nooo je to pre urcitu vekovu skupinu narocne :)
. mi tu na dolniakoch uz davno take papame,zihlavovy caj z cerstvej zihlavy varime, aj na balkone uz je zasadena pazitka a bylinky :))), len ta koza na ten francuzsky balkon sa nezmesti :)))

pišta

Nuž , jar je tu : -)
Na tomto webe to bolo (je) jasne vidieť, z 20-ich tém 19 o jari a "príbužných oblastiach".
A o zelenine - ništ. Nuž tak som napísau.,Aj, aj. : -)
Včera som kúpil prvú jarnú cibuľku. Bola - božská. :-)

masti

inac pozdrav manzela, ten moj zaspal s malou:)))takze mam klud a mozem browsovat po nete:)))toto su najlepsie chvilky celeho dna:)))

igris

no teda masti :), este dve kozy a uz si ako Walker alebo "tofuovy" :))), /tie kozy su zvieratka :), moj manzel mi stal za chrbtom a dost sa bavil na tom co som napisala :(/

masti

Ja viem, mozno to fakt vyznelo "trosku" nastvane, ale vies...:))) inac diky, uz som v celku v pohode, bola som vonku a zasadila som si kvetinky a trosku som pookriala, dokonca uz mame aj mladu redkovku a salatik uz budem presadzat, cibulka aj hrasok je uz itez pekny, strasne sa tesim:)) ako malo staci k radosti:))

igris

masti, vidim ze ta to velmi "vytocilo", napisem ti ako sa s tym snazim bojovat ja,najprv sa "vykecam" :)som pohorsena a "vytocena", potom zacnem rozmyslat a zistim ze mi na nazore takej "mudrej" pani nezalezi a dolezitejsie je pre mna zdravie mojich deti :)