Aky vysavac?

JaH

za mna rowenta, mame doma cyklonovy rowenta a odporucam
vyberali sme podla testov necenzurovane.sk precital som si specifika a potom rovonaval ceny a vybrali sme rowentu, investovali sme, radšej kvalitny a na dlho ako kupovat vkuse novy .. takže tak

Katari12

my mame z www.okay.sk Bezvreckový vysávač Rowenta Cyclonic Parquet RO3753EA tento presne este tam je pozerala som to a je to dobry vysavac, nie je hlucny a saje dobre :)

Jovanka

my mame bezdrotovy orava neptun s hepa filtrom a do domacnosti s labradorom je priam idealny teda aspon u nas cca za 20 minut mam cely byt povysavany a bez mikrobov a chlpov

Marekil

Ahoj, keď máš mačky tak by som určite zainvestoval do výkonnejšieho vysávača a bral ohľad aj na rozmery a hmotnosť, keďže budeš asi chcieť vysávať často. Ja mám Rowenta RO 6477 so skvelým a tichým motorom. Vyberal som na základe článku www.testado.sk tak možno pomôže aj niekomu ďalšiemu.

Madara279

ja mám Hoover JAZZ SM 4000 C4 som s ním spokojný na srsť sa hodí je ľahky a dobré sa ovláda kúpil som ho na hej.sk a cenu sa mi podarilo znížiť pomocov kupónu zo stránky (kuponyzdarma .sk/ hej-sk) - link len bez medzier :) Odporúčam je to ručný vysávač preto sa s ním dobre vysávajú rôzne veci hlavne mimo podlahy :)

ivaaa

Keď chceš na mačacie chlpy tak pozri na model Orava VY-207 je to bezvreckový vysávač s cyklónom tretej generácie, ktorého základné vlastnosti sú vysoký sací výkon a ľahká údržba. Hepa filter zachytava castice aj 300 nm takže s mačacou srťou by problém nemal byť ;)

netii

my sme kedysi mali vodný, no pred 2 rokmi sme od syna na vianoce dostali robotický a neviem si ho vynachváliť! pokukaj tu napríklad: -odkaz odstránený- fakto to stojí za to!

Rybicka

Podľa mňa je najlepším vysávačom k domácim maznáčikom tento:klarstein.sk . Starká naň nedá dopustiť a tvrdí že klarstein vysávače sú TOP :D

Ľudka125

od manžela som na vianoce dostala robotický vysávač a neviem si ho vynachváliť. upratuje potichu a vie vysať všetko aj psie chlpy. keď tak si o týchto šikovných pomocníkoch prečítaj viac napríklad tu: www.irobot.sk