Aky vysavac?

anamarie

Ja mam bezsackovy Dirt Devil a je vyborny. Lahucky, este nikdy sa mi neupchal (zvierata doma nemame), vysypam ho po kazdom vysavani.

blondula

ja pouzivam zasadne vreckove vysavace,tie bezsackove su na prt ! ked som bola ovela mladsia,zarabala som v rakusku ako "upratovacka" v rodinach ! v kazdej rodine mi museli hladat stare sackove vysavace z pivnic,lebo s tymi bezsackovymi som vysavala 10 minut a uz to bolo upchate,vyplo sa to,zapchate filtre....no na nervy !! a musim podotknut,ze kazda rodina mala nejakeho domaceho milacika,niekde aj 3 psikov,alebo 3 macky :DDD takze ja som len ZA sackove vysavace,naplni sa,vymenim ho a mam pokoj :D

sila

ked je novy, vysava kazdy relativne dobre ale pozeraj na vykonnost, cim silnejsi, tym lepsi. tak je to aj zo zehlickami.

Deeeee

ja som mala najskôr nejaky maly akciovy vysavac z billy, bol to taky standard, ked presiel do firmy kupili sme concept 1800w super tah, kolieska ok, bol aj dost obratny, mal sacky, nemam na neho nijake extra staznosti, aj ten vsak siel do firmy a tak som si minuly tyzden kupila rowentu, ma strasne vela nadstavcov, asi 5 aj jeden super rotacny na koberce a potahy, tah 1600 w, da sa aj zavesit na plece a tak behat po byte, ma dlhsiu snuru ako concept, som spokojna

[zruseny12]

...mozno sa trochu budes pasovat s nim,zalezi aka si ty osobka,ci maleho vzrastu,alebo velkeho...ale po stranke cistoty budes s nim naprosto spokojna...ASPON JA SOM...
TAK ZELAM VELA STASTIA,AJ KEBY SI SI VYBRALA NEJAKY INY,ABY SI S NIM BOLA SPOKOJNA...NADMIERU...

[zruseny12]

...tak ta velkost,mi prekaza nebudem klamat aj mne,a tazky je...musim ta na to upozornit...ale inak je SUPER VYSAVAC...
ja s nim vysavam aj prach,je na to taka metlicka...daju sa s nim vysavat aj sosky-s tou meltickou...no ja som uz vyskusala vela veci s nim...
inak ja som rozmyslala,ze na take male vysavanie by som si kupila mechanicku metlu...

TinuskaB

Dakujem Maria. Nie je velmi velky? Ja sa bojim len od toho,ze ak si kupim taky velky,budem ho preklinat,ked ho budem potrebovat na mensie vysavanie....
Inac tento som pozerala,lebo cenovo by bol vyhodny.