Aky vysavac?

[zruseny12]

no pozerala som lepsie na neho,je trochu vynoveny-modernejsi,my mame len umele hadice aj tu pevnu cast-trubku,a na tom novom vysavaci- je uz poriadna pevna ...a uz sa nam zacala dost nicit,tak by sme potrebovali nove diely...ale neviem,ci sa to da kupit...
tak to je uz len na tebe,ako sa rozhodnes...
my sme tiez kupovali,len tak na slepo,len som presne vedela,ze chcem velmi silny vysavac...A SOM S NIM NADMIERU SPOKOJNA...

[zruseny12]

ak si das www.triangel.sk
tam si najdes na boku VYSAVACE VIACUCELOVE
a tam je podobny ako mame my...treti z vrchu zn.PHILIPS...TAM TO NAJDES...
TAK DIZAJN MAME PODOBNY,ALE FUNKCIE TO UZ NEVIEM...

[zruseny12]

...my ho mame uz tak 10rokov...priblizne...kupovali sme ho niekde v Malackach tusim v nejakom elektre...a este ani raz nebol pokazeny...dufam,ze to nezakriknem...
VYHLIADLI,SME SI HO T TRIANGLI A KEDZE SME NATRAFILI NA NEHO V AKCII...V MALACKACH,TK TAM SME HO POTOM KUPILI...
pozriem sa na internete ci nie je, a dam vediet...

TinuskaB

S Philips mam dobre skusenosti. Rowentu nepoznam,jedine zehlicku-ta je velmi dobra,ale ju chvalia.
Neviem preco Philips je mi velmi sympaticky a hlavne bez vrecka. Dobre by bolo,keby aj tepovalo. Len od toho sa bojim,ze ked si ho kupim a doma zistim,ze ani nie je taky dobry,co potom...
Preto hladam na internete,lebo tam im mozem vratit.
A pravdaze aj sa spolieham na vase skusenosti,rady. Dakujem

[zruseny12]

...ja som s nim uplne spokojna,lebo nemusis vobec napr.koberce prasit...vysaje ti tak prach,ako keby si ich prasila...
je to aj znak toho,ze pri slabich vysavacoch casom ked beries koberec,pod kobercom mas plno smetia atd.
ja to nemam...ale musis ho cistit,lebo ma aj vrecko,tak to je nevyhoda,lebo ked je plny tak slabsie vysava,ale to nie je problem vycistit...
a mam aj take komedialne prihody z vysavacom,ze ked na nieco nedas pozor a taha ti to dnu do vysavaca,musis sa s nim priadne popasovat aby si to vytiahla von...:0)))) fakt ma silu...

radana

Ten concept prominent bol nieco cez 4000sk,ale ten si naozaj nekupuj,ja s nim nie som spokojna,dala som sa na neho nahovorit od manzela kvoli tomu,ze ma vela HEPA filtrov,som totiz astmatik.A ta ROWENTA stala za socializmu okolo 3000sk,ale ta bola velmi dobra.My sme na nej mali aj taky pridavny filter,aby sa mohlo vysavat bez sackov.Naozaj,keby som teraz kupovala,tak urcite ROWENTU.Ved si pozri na nete su rozne druhy a aj ich ceny su rozne.Tak prajem dobry vyber :-)

[zruseny12]

...nas stal tusim okolo 7000-8000sk bol v akcii.../UZ HO MAME PAR ROKOV/
ale teraz mozno bude uz lacnejsi...
je to nejaky- TRIATHLON 1400 TURBO SYSTEM
zn.PHILIPS
mozes s nim aj TEPOVAT...

radana

My sme mali predtym dost dlho rowentu a ta bola velmi dobra.Bola velmi spolahliva.Ked sa nam po 16 rokoch pokazila,kupili sme si premium s neviem kolkymi HEPA filtrami,ale s tym nie som taka spokojna.Keby som kupovala znova,urcite si zase kupim rowentu.