Tabletky na potrat?

maruska123

nuz tak ked nechcem dieta, tak sa nebudem spoliehat na plodne/neplodne dni, lebo tato metoda je v spolahlivosti najskor tak na hovno...

ked ma zena zdravotne problemy, je znasilnena apod tak nech ide na potrat, ale ked sa moze chranit a nechrani sa tak je to akurat tak jej vina, nie toho dietata

m25

maruska, niekedy sa stane, že sa chrániš a tá jedna spermia nejako prenikne .. alebo niektoré,čo sa spoliehajú na plodné/neplodné dni a otehotnú. aj ked nechcú ...
radšej si ho dať vziať, ako sa potom celý život trápiť s ním..

maruska123

nejde ani tak o to ci to clovek povazuje za vrazdu ci nie..ide o to, ze ked nechcem deti tak sa dostatocne chranim a netrtkam kade chodim len tak bez vsetkeho...sak trocha zodpovednmosti by to chcelo..nie sa spoliehat na potraty..aj ten obnasa zdravotne rizika.nie je to len tak ze pridem a za 5 min odidem, je to zakrok.a to nehovorim o tom riziku, ze niektore zeny po potrate uz dieta mat nemozu...

m25

trololo, múdro píšeš ... stotožnujem sa s tvojimi rečami ..

a už tu tolko ženy nemoralizujte!

ja to za vraždu vôbec nepokladám.

jankaaaaaaaaa

ale tiez niesom za plodenie a mnozenie deti za kazdu cenu. to vobec. hlavne je pristupovat k sexu zodpovedne. a nie tak,ze par nepouziva ziadnu ochranu a potom zrazu streduju ze zena je tehotna.. tak "podme na potrat.. ved noa co"

jankaaaaaaaaa

ale zato boli stastni a mali vsetko. nechybalo im nic. mozno nemali pocitac a take tie veci. ale jedlo a byvanie mali a mali aj velku lasku od rodicov a to je to najhlavnejsie. keby nato nemali, tak si snad neadoptuju dalsie deti nie?

trololo

j som muž.
mám pre ženu pochopenie. ak sa o to dieťa nebude vedieť postarať, prípadne čo ak dostane popôrodný šok a neprijme to dieťa k sebe ?
rozumnejší krok mi vychádza ten s potratom ako si toto dieťa nechať.
len toto je už také čo ak čo ak.
neviem či si pozerala farmu tam tá zrobená východniarka s 3 vlastnými a 3 adoptovanými a nulovými prostriedkami pre ne. to o čom je?

jankaaaaaaaaa

pardon, nevedela som ze regaujes na ten prispevok.. no ale aj tak..
asi si muz?? a muz to asi nepochopi co to musi byt pre zenu, dat si zobrat dieta.. ale asi sme kazda ina.. no ja take zeny neviem pochopit a ani si to neviem predstavit ako s tym dokazu zit

trololo

kristepane jankaaaaa chod si naštudovať rozdiel medzi týždňom a mesiacom.

Používateľ
dakna

dátum a čas príspevku
07.02.07 14:09

"ed vies, ze si tehotna, tak je to najmenej 3 tyzdne. to znamena, ze tvoje dietatko uz ma srdiecko!!"

btw myslím že sa to tu už točí okolo morálnych predsudkov a nie termínov potratu.