Tabletky na potrat?

jankaaaaaaaaa

trololo: potrat na slovensku sa robi do 12teho tzdna.. skus si najst ako vyzera plod v 3mesiaci tehotnestva

Branislave

Nemala by si takto myslieť, čiže ne potrat. Predstav si že si ten človek bola ty a niekto by ťa vlastne chcel zabiť. Lebo takto zabiješ človeka.

trololo

laurina
to by ma zaujímalo, kde to to 3týždňové srdiečko stíha naberať a uskladňovať tie "citmi,pocitmi,spomienkami,dusevnymi a etickymi hodnotami "
imho kde je ten tvor v tom 3 týždňovom srdiečku ? pravdepodobne nikde, keďže ho ovláda iný tvor, matka. či ? niečo mi ušlo ?

btw aký je rozdiel medzi zvieraťom a človekom ako žijúcimi bytosťami tvormi ? tu je to gro na čo chcel bartas pravdepodobne poukázať. alebo sa laurina cíti viac ako žijúca bytosť ? je to živý človek ? človek zviera človek zviera človek zviera. zviera človek zviera človek zviera človek. kde je rozdiel ? imho v názve, niečo ako rožok a pečivo. číí?

alebo, človek zviera, človek zviera žezlo blbosti a nadradenosti nad tvormi ostatnými či ríše živočíšnej prípadne rastlinnej. nie je o nič nadradený iným tvorom. a potravinová piramída ? skús túto teoriu vysvetliť zoči voči levovi, tygrovi, krokodílovi, prasa ťa tiež vie zožrať, anakonda ťa zožerie.
takže nejaké argumenty typu porovnávanie etických hodnôt s prasaťom je trochu out. tak nejako o storočie dozadu a skorej.
pekný deň človečina

m25

tiež súhlasím s Bartasom..
trošku kruto napísané, ale nie je to obalené do klamstiev.. je to pravda!!

ale toto je téma iného druhu- pre a proti potratu ..

ale nechápem ludí, vačšinou ženy, čo nasilu chcú presadiť svoj názor proti potratom- že je to vražda!

mne je potrat ukradnutý, je to predsa rozhodnutie ženy!!!

alena321

Srdiečko bije už v treťom týždni. A potraty sa robia do 12. týždna ako operačný zákrok. Tabletka na potrat je do siedmeho týždna tehotenstva.

Laurina22

Treba sa urcite v sexualnej sfere spravat zodpovedne.Ja nie som apriori proti potratom,ak sa jedna o znasilnenia,zdravotny problem matky alebo dietatka a od potratu zavisi zachrana zivota.Ale zeny a dievcata,ved sa chovajte troska zodpovedne,preco by za vasu blbosz mal vyhasnut ludsky zivot?Pretoze hovorte si co chcete ale to uz zivy tvor je,aj ked mu este nebije srdiecko.

Troska si o potrate aj nastudujte mile dievcata,ono to nie je len tak,ze das lekarovi 250 €,dostanes anestezu,zobudis sa a ides dalej.Nebudem tu spominat psychiku ale viete,co s vasim dietatom robia v maternici?Viete o zdravotnych rizikach?Viete ake komplikacie mozu nastat?