Tabletky na potrat?

LETICIA

prave vy stale to iste pisete dookola a len tak by som hadzala linky v kolkych temach je jedno a to iste ako papagaje. ja nasadit na hlavu? fuuuha :-D trafila si :-DDD

maruska123

ty si ich snad mala nasadit na hlavu...

ked nechapes zmysel tejto debaty, tak sa nevyjadruj...lebo nechapes o com tu piseme a strapnujes sa tym, ze tu pises ako verklik to iste dokola...a este aj uplne odveci..

LETICIA

jankaaaa nie mna len vytocilo to tvoje slovo v kazdej teme zodpovednost! a vobec sa nerozculujem, ved vy viete, vy tu dnujete a nocujete, idem cafte, prijemny vikend plny zodpovednosti a samozrejme sexu a minimalne 5 kondomov, ok?

jankaaaaaaaaa

leticia: absolutne nerozumiem co sa tu znervoznujes a pises take veci. vidno ze si vobec nepochopila co sme tu pisali.. neviem preco sa ta to cele tak dotklo a silou mocou si vysvetlujes nase komenty v takom zmysle v akom sme ich vobec nepisali.

LETICIA

maruska jasne, ja si myslim, ze kazdy par by mal vediet, ze sa treba chranit a vy im tu prostrednictvo tohhto fora do hlavy nenatlacite a je xy ludi napr. z dedin co maju 4 deti a tí nepoznaju ziadne hranice a co? ic kapusta ich trapenie ich zivorenie, nie nase, tak netreba sa robit hrdinom, lebo nikdy nevies ako bude "zodpovedna" trebars tvoja dcera.