Tabletky na potrat?

maruska123

angela bohuzial vela ludi to bere ako nahradu za antikoncepciu...nehovorim, ze vsetci, ale najde sa aj dost takych zien, co sa spoliehaju len na potrat..

a presne...existuju tabletky po, ktore su prave preto volnopredajne, aby ich zena mohla uzit kedykolvek potrebuje, aj vecer, vikend atd...ved lekarne su otvorene aj cez vikendy a vzdy su aj pohotovostne...a 72 hodin je teda dost dlha doba, aby si tu tabletku baba mohla kupit

jankaaaaaaaaa

uplne s tebou suhlasim maruska
zena sa ma pred otehotnenim dostatocne chranit! existuje niekolko metod, dost spolahlivych. preco sa zena, ktora tak velmi nechce dieta bude spoliehat na tu najmenej spolahlivu metodu?? ved to je absurnde! potom nech nesie nasledky aj ona aj partner, ked su nezodpovedni.
jasne, ze niekedy sa moze stat nehoda.. ale nato je tabletka PO .. a nie ze spoliehat sa na potrat.
uz som aj tu na fore aj v inych clankoch citala straasne vela prispevkov o tom, ako otehotnela zena nechtiac.. nechcela dieta.. ale potom ked sa narodilo tak bola ta zena stastna a nemenila by to za nic..
ale este som asi necitala ani jeden prispevok, ktory by bol o tom, ze zena nechtiac otehotnela a isla na potrat a vyrovnala sa s tym.. vsetky zeny potom trpia a trapi ich to... ved to musi byt obrovsky naval na psychiku s takym niecim sa vyrovnat

maruska123

mna nestve to, ze zeny na potraty chodia, je to ich vec,ja nemam nic proti potratom, mna stve to ze to beru tak, ze ked sa nieco stane, no tak co? tak pojdem na potrat...ako keby to bola nejaka samozrejmost...

angela85

ja som za potraty, kazda zena ma na vyber, nikdy nemozte vediet co ju k tomu potratu privedie

a ked sme uz pri tom vrazdeny, tak preco by sa potom za vrazdu nemalo pokladat potrat zo zdravotnych dovod ci po znasilneny. kazdy sa tu moralizuje ako mu to vyhovuje. clovek zisti na co ma az ked na to pride a hovorit do prazdna ked nehrozi nebezpecenstvo to je az prilis lahke

trololo

ano ale veď môže sa stať že sa im "šmyklo" a nestihla holka užiť tabletku po. no a keď to dieťa nechce ešte tak aké iné východisko má ?
je to všeobecný príklad nie na zakladateľku tejto témy.

ano je pravda že je rizikové podstúpiť potrat.