bradavica a jej odstranovanie

Príspevok v téme: bradavica a jej odstranovanie

Chcem sa spýtat, či máte niekto skúsenosti s odstraňovaním bradavíc. Urobila sa mi totižto jedna na vnútornej strane stehna, tesne pri rozkroku a stále sa zväčšuje, čo mi je dost neprijemne a hanbím sa za to. Neviem, či to je bradavica, alebo niečo ine, je to hnedej farby a drži to len za jednu časť, prichytenú k pokozke. Čo s tým?

RNG

moc aj materske mlieko, slzy a ine vylucky z tela obsahuju rozne obranne latky. Najviac obrannych latok ma prvotne mlieko/mledzivo, collostrum. Specifivky velmi vysoky obsah obrannych imunoglobulinov je v prvonadojemom kravskom collostre.Moze byt az 40% obsahu susiny!

sophia

mám nevlastnú dceru a mala bradavice na tvari a krku. som dojčiaca matka a niekto nám poradil, aby sme jej potierali bradavice materským mliekom, ktoré mám. bradavice jej po 2týždnoch zmyzli!!!!!!

RNG

Mnohoktat tu bolo spomenu te "mlieko" z byliny lastovicnik na rozne bradavice.
Vsetky bradavice su vysledok roznych druhov virusov hpv, takze si treba zvysovat viralnu imunitu, lebo tieto virusy nie su len na mieste bradavice, ale aj inde v tele.

boritat

ahojte mam bradavicu zo spodu na nohe uz vyse roka chodim na dusik ale stale nic neviete ci by to inac neslo odstranit lebo chirurgicky sa bojim prosim pomozte..dakujem

Kacena3051

Ahojte mžno vam to prijde smiešne čo vam tu napišem ale mojej kamaratke to pomohla kedže jej mama je kožna doktorka tak jej tu bradavicu odstranila takto že ked mala menštruaciu tak kusok krvy vzala na vatovu tyčinku a pomastila na tu bradavicu do rana sa vysušila a počase zmyzla.

sara

Umy dobre citrón, nakrájaj šupu na kocky, vlož do octu a nechaj v chladničke 2 týždne. Potom prikladaj bielou stranou a dobre obviaž, aby to čo najviac tlačilo k bradavici. Párkrát za deň vymeniť. Najneskôr do týždňa máš po nej, trochu to štípe. Bez liekov, bez starostí behania po lekároch a míňania peňazí. Overené, vyskúšané! :-)