ake hry,hračky a aktivity pre 3r dieta

eli_kratka28

My sme tiež hľadali nejaké aktivity, a osvedčili sa nám najviac vonkajšie aktivity. Tento rok sa dcérke veľmi zapáčilo bicyklovanie tak sme jej teraz na Vianoce kúpili tento bicykel. www.cyklospeciality.sk na odporúčanie kamarátky.

emilia55

Tak sa pridám aj ja, my sme malému kupovali na 3. narodeniny mimo iného aj pero k tabletu na rôzne aktivity, naučí sa pri tom aj základy angličtiny a precvičí matematiku a písanie :) veľmi dobrá vec volá sa to tuším Magicpen

ursunka

Ak máte záhradu, tak je veľa možností. My máme pieskovisko a hojdačku :) pieskovisko je ideálne v tomto veku a je lepšie mať vlasné doma. Na takéto veci je super stránka garden-life.sk

ipsik

Ja si myslim ze to netreba prehanat. V pripade trojrocneho dietata je podstatne aby vedelo povedat slovo Ja. Ja som mal rozne hracky, motorky, zeny, ale zostal som pri klasike, ano, hram sa s formickam i na pieskovisku. Ano, nizke IQ, menej je viac, ide sa dalej.

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.