Hrúbka penisu

Ucitel

micacica prajem Ti Vtáka ohniváka hrubého ako ruka aby Ti ju natrhol aby si na to do smrti nezabudla na tú bolesť aby si si zapamätala že nemáš urážať chalanov ako. Ako my neurážame Teba.Nemám malého ale, to sa dotkne každého chalana a zabolí to....

moisha

a ešte odkaz pre micucicu: neviem ako ty, ale ja mám bod G neďaleko od pošvového vchodu...ktorý sa nachádza na vrchnej stene(pardón ak som to nenapísala nejak odborne), takže si nemyslím, že na veľkosti až tak záleží, ide hlavne o techniku...

moisha

wonderinggirl: vysvetlím ti to, je to niečo podobné ako keď si my baby porovnávame, ktorá má väčšie prsia, alebo menšie, tmavé, svetlé, malé, veľké bradavky a neviem čo ešte... tak ako aj my , aj chlapi majú svoje komplexy... My ak sa máme čím popýšiť, tak to ukážeme napr. výstrihom. Ony sa chvália zas kamošom... kedže si neviem predstaviť, že by chodili s rozopnutým zipsom a vták by trčal von z nohavíc :))

hm...

toto je tak trapne trapne a este raz trapne... ze sa to neda ani popisat ... chalani, fakt ste ubohi, ked sa tu vystatujete svojimi k...tmi. predpokladam, ze si tak kompenzujete malu velkost svojho mozgu. A ty, micacica... musis byt riadka k...va, sorry ... ale normalna by sa tak nevyjadrovala... ja si tiez myslim, ze na velkosti tak nezalezi... (mozno preto, ze ju nemam polmetrovu ako ty) .. a to sa nesnazim klamat samu seba, nemam ziadneho s malym pindurom.. skor naopak... prijala by som, keby mal aj trochu mensi...

wonderinggirl

tak toto nikdy nepochopim preco mate chalani potrebu si ho merat z kazdeho uhla trojrozmerne a este sa aj porovnavat... vysvetli mi to niekto?