Hrúbka penisu

quothoyda

Penis Extender - tonzes.com Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 16 cm, takze spokojnost.

Hairy pussy

Ja mam dlhého 20cm šírku 4,7cm a obvod 14,5cm ale pomaly budem mať hrubší mojej priatelke síce stačí ale chcem mať hrubší ak sa podarí po 5-6 mesiacoch bude mat 17cm obvod ale to iba možno, možno bude mať 16cm obvod :-)

Skylo

Ja mam 16 rokov mam 13cm penis a hrubku ma tiež 13 cm. Kedže som si všimol ze do tychto konverzacii sa zapajaju aj ženy mierim na nich otazkou či by ich to uspokojilo

Nejde tak ani o dlžku a ani o hrubku doležitejšie je ako s nim narabaš a ked to s nim vieš alebo sa naučiš tak ptm možeš mař aj 10 cm

frfo

ja mam dlzku 18, obvod 13, hrubku 4,2
a je to taky priemer, ale uz mam problem s nasadenim prezervativu a treba ho dost nasilu navliect a uz to nie je ono. Cize o nieco menej je niekedy lepsie.

absti

Zdravim.. Ja mam 17rokov a dlzku 17,5cm a hrubku 5,4cm. Je to ok? Sex som este nemal a neviem ci nim priatelku uspokojim... :) ď.:)

Anaya

Otázka( že som taká nevzdelaná): To ako meriate tú hrúbku? :-) Lebo ak to má byť obvod, tak to čo je 4-5cm,... veď to je ako ceruzka, či pero :-)))