peeling tvare

sofija

Ahoj ja pouzivam peeling od Balea-pomaranc a zazvor,ae super je aj cistiaci z avonu,na cistenie pouzivam tie peelingy oba,potom cistiaci gel effaclar,pletova voda effaclar,krem effaclar K a mam aj cajovnikovy gel od Dr.Mullera

lenka22

agajka: krem od AB je aj s tea tree olejom, je taky zeleny obal. Pouzivam od AB len peeling YOUNG, inac mam krem na tvar z avonu taky za 100sk s vytazkami z aloe a avocado a robi mi to uplne super na tvar, nie je mastny, nicim nesmrdi ani nevonia a dlho vydrzi... Na tvar pouzivam len odlicovacie mlieko, alebo obrusky ak nie som doma, umyjem si bud cistou vodou alebo aj peelingom (ale to vacsinou rano) a nakremujem sa. inac nic specialne, len obcas daka ta maska na xichtik :)))

agajka

a mohli by ste mi napisat co vy pouzivate,alebo ako sa starate o svoju plet?aby som vedela,kde robim chybu,ked mam zlu plet.co vsetko treba pouzivat?na cistenie asi gel,peeling.(pouzivate aj pletove mlieka?odlicovacie..?) pletova voda na docistenie.. dalej krem ,ake kremiky pouzivate vy? dobry by bol daky hydratacny,nie mastny..pouzivam garnier pure..ale neviem.ake mate vy hmm?:)

lenka22 pouzivas kozmetiku AB? maju dake dobre kremiky nevies? nepouzivas?ten Dermacol skusim asi neskor,potom daj vediet..:)terrina a nevies ten krem AB s tea trea oil je aj na mastnu plet?neda sa mi dostat na stranku AB sakra.. maju dake dobre hydratacne kremy na mastnu plet nevies prosim?boze uz chcem mat pokoj s pletou..aj tie blbe flaky:/jaaj, zatial papa a poradte aj dake kremiky.ake pouzivate a sktorymi mate dobre skusenosti

maťulka

ahojky, ja by som Vám doporučila kozmetiku NouriFusion, mne s akné urobila zázraky a strašne moc mi vydržala(nie som distribútorka!!)ja som tu reagovala na jeden príspevok, čo podala vonkajsiavyziva, takže ak chcete, informujte sa na vonkajsia.vyziva@krasatela.com

terrina

s kozmetikou AB mam skusenosti dobre.pouzivam cistiace vody a krem na tvar AB young. ale tiez su na vyrazky perfektne vyrobky Green line

agajka

no ahojte:)viete co ,ja si asi kupim ten od Garnieru-skusim ten hlbkovo cistiaci peelingovy gel.aj tak uz pouzivam kozmetiku garnier pure,tak nebudem miesat znacky,uvidime.

www a prosim ta,aky je?pekne odstrani cierne bodky a pekne do hlbky vycisti plet?a pritom plet ostane jemna?

aky je rozdiel medzi peelingom a peel.gelom?co je lepsie si kupit?hmm?

a ma niektora skusenosti s kozmetikou/kremy od AB?su dobre?neviete? a nie su ani drahe..

lenka22

daky rozziarujuci krem ma v ponuke aj avon, peeling si vyberaj podla typu pleti, teda ak nie je urceny na kazdy typ. Ja som tiez pouzivala celan&clear a bola som s nim spokojna. Teraz mam asi dva tyzdne od AB na mastnu plet a tiez mi robi fajn... A potom chcem skusit ten gommage od dermacolu :))) dajte vediet, ktore peelingy vam robia dobre a ktore vam poskodili plet, paaa

agajka

dakujem vam velmi pekne.takze aky peeling by ste mi doporucili? mate niekto/ra skusenosti s kozmetikou Dermacol? Ja by som chcela vyskusat ten cistiaci gel s mikroperlickami/peeling ,vola sa to ze Commage Cleanser od Dermacolu a je aj s australskym cajovnikon.Co vy na to?Nevyskusal niekto?

Clean and Clear,hmm neviem este ,uvidime.Este ma zuaujal od Garnieru ten hlbkovo cistiaci peelingovy gel,ako spomina www.je lepsi samostatny peeling ,a aj gel,alebo peelingovy gel?

Sofi a ty pouzivas ktory peeling?A prosim ta,nevies mi poradit dake kremy na zosvetlenie,rozjasnenie pleti?alebo dake bieliace kremy z lekarne?okrem glyca a.nevie niekto o takych kremikoch prosim?

www

clean and clear je super pilôing,ale objavila som este lepsi- garnier..so zinkom... taktiez mi piling pomohol s akne,a to uz som mala tazsiu formu...akosi zacalo to ustupovat,a pravidelne cistenie,hlavne vecer...