peeling tvare

lala

tak ja som si na vianoce objednala od jeziska to z teleshoppingu.proactiv solution a je to fakt super...nemala som nejaku zlu plet ale tie take flaky po akne a obcas nieco a tiez cierne bodky a strasne to pomaha.mam uplne zjednotenu farbu pleti a aj pory sa mi stiahli a proste je to fakt dobree. viem ze teleshop. neni velmi vierohodny ale tato znacka sa v usa predava normalne v drogerii a patri to medzi najpouzivanejsiu a co sa tyka avonu tak ja som prisla prave z usa a ja som sa z kremu avon tak osypala ale ten proactiv mi potom pomohol. asi to vyzera ze robim reklamu ale tak ked to spravilo sluzbu...a inak aj make-up vichy mi zlepsil plet. perfektne prekryva a zmatnuje

anonym_11016

Caute, ked mam ja cistu plet, kazdy z nasej rodiny hned vie, ze mam uz po skuskach a staram sa o svoju plet aj s peelingom. Doteraz som pouzila uz niekolko, ale Balea je najlepsia, to rozhodne.Nie ze by som mala nejake reklamne zaujmy, ale vysladky su jasne.

sofija

Ahoj moja,ja este problemy s pletou mam stale a make up to isti ...bez toho ani na ulicu :D ale v poslednej dobe sa to zlepsuje ...na noc sa natieram modrou indulonou zmiesanou s aviril detskym kremom a mne to pomaha :) momentalne mam na cele 1 vyrazku no na licach co som nikdy vyrazky nemala je to teraz strasne :(

lenka22

vzorky sa daju dohodnut s avonlady, podla mna ak chce zarobit tak by ti mala vyst v ustrety. Dodavka tovrau zalezi od toho kedy a ako casto AL objednava, niekto kazdy tyzden a niekto len raz mesacne. Ja som mala od kamosky vyskusany ten broskynovy a bol dobry, preto som si ho objednala. A ten rozziarujuci bol mne na tvar mastny. A este co ti mozem odporucit z avonu na mastnu tvar je cistiaca pena na tvar, ja sa nou aj odlicujem pokial nie som vodeodolna. Je to taka zelena sada speci na mastnu plet a ta pena je fakt super a dlho vydrzi. Takze tak, kludne sa pytaj:)))

agajka

veronika 111,neva:) vdaka,ale ja nemam dake hnisave akne,takze ten peeling ja mozem,odstranuje pekne cierne bodky. mna skor trapia flaky po akne-z obdobia ked som sa o plet takmer nestarala:(a zda sa ze to su uz aj jazvy:/skor ma trapia tie flaky..pouzivam aj glyco a..ale ani to velmi nepomaha.
lenka,tak to je supis ,ze aj vzorky sa daju:DDD a ty si si teraz objednala ten Energizujuci krem s broskynou a mand.olejom? mala si aj vzorku?? nebol prilis mastny? lebo toto by ma zaujimalo asi najviac!..:/

(aj ten rozziarujuci moze byt dobry,lenze je dost maly-50ml a aj drahsi.a zda sa mi ze je to skor na zrelu plet,preto si myslim ze bude aj mastnejsi.. :/ale nemusi byt zly. No a tento ma 125ml a stoji okolo 100sk.. takze sa aj viac oplati ze?:)
takze ty si ho kupujes?potom urcite napis aky je a ci nie je mastny-dufam ze nie..:/ (inak dokedy asi dostat tie veci,co si si objednala?do tyzdna,do mesiaca?ci ako? :)Ale ten kremik si asi aj ja objednam

lenka22

agajka: avon ma speci krem na rozziarenie pleti, taka oranzova sada kremov a cistiacich prostriedkov na tvar, len to ma jeden problem a to ze je to urcene pre vsetky typy pleti. Teda na nase mastne tvare absolutne nevhodne :((( ja som si tiez teraz objednala ten s broskynou a mandlou, tam je dobry aj peeling.
A vzorky z avonu sa daju dostat, ak mas dobru avonlady tak by ti ich mala poskytnut ako samozrejmost. Len treba presne povedat aky krem chces.

veronika111

Pardon, omylom som zabudla dat PRE agajku a som napisala tak prispevok pod jej menom/dnes 12.1.o 14:09/sa ospravedlnujem.

agajka

Tak v prvom rade.Peeling na aknoznu plet sa neodporuca, teda ja som mala velmi zlu reakciu po Clean and clear peelingovom cleanseri.A kozna mi povedala, ze nei som jedina ,ze som a ze som si to tymi mikropartikulami este viac rozdrazdila vyrazky..a este k tomu odlupene ciastocky koze mi poupchavali pory a peeling mi ich nestacil vycistit.po druhe, na aknoznu plet a mastny krem??ved ju budes mat este mastnejsiu.odporucam Keracnyl.Ducary, regulacny krem.ten obsahuje aj kys.glykolovu, ktora ma aktivny peeelingovy efekt ale inym mechan.ucinku.a umyvat si s kvalitnym mydlom na aknoznu plet napr.sirove/Anfoderm acido/.mozno su dievcata ktore si pochvaluju peeling pri akne, ale podmienka je aby nebolo v akutnej zapalenej faze ako som mala ja.

agajka

dakujem vam za rady.ja som si teda kupila Garnier hlbk.cistiaci peel.gel.Je celkom fajn.inak by ma este zaujimalo..ak by som si chcela kupit krem z avonu..neviete,davaju aj vzorky?nechcem kupit daky zly alebo mastny:/
ak je moja plet taka siva ,zltkasta,az fialova,bez jasu a bez zivota..no proste.. :( aky by mi pomohol?nechcela by som mastny,ale zaroven daky vyzivny alebo s vitaminmi,daky co by dodal mojej sivej pleti energiu a hydrataciu..vitalitu,jas.. pozerala som si stranku avonu..a pozdava sa mi ten energizujuci krem s broskynou a mandlovym mliekom.ale aj tak mam pocit ze mojej hroznej pleti uz nic nepomoze.stoji okolo 80sk-v akcii,neni ani drahy.
Lenka:) hej tieto kremiky z avonu nie su ani tak drahe,vsimla som si aj ten s aloe a ani ten s cajovnikom nemusi byt zly.. ja by som vyskusala ten energizujuci kremik,zevraj aj rozziaruje..a budu tam asi aj nejake tie vitaminy hadam.moja plet by potrebovala zivot..lebo doteraz som sa o nu moc nestarala a tak som aj dopadla! neviete teda ci dostat z avonu aj vzorky kremov,predtym nez by som si ho kupila?

sofi-diky:) aj nad tym peelingom z avonu clearskin som uvazovala,ale uz som si kupila garnier.a teda hovoris ze je dobry,tak snad nabuduce:)
a vy uz mate pokoj s pletou?ach keby som sa aj ja mohla pozret do zrkadla a usmievat sa... :-)