peeling tvare

marikafor

caaute ja pouzivam prirodny piling Provance kde ako piling sluzia kvety levandule, je to jemnucky piling pre zeny, ucinne odstranuje necistoty a odumrete kozne bunky, a v pilingu je aj ruzova voda co upokojuje pokozku. po pouziti pilingu vzdy pouzijem aj vodicku Jade a potom mam plet jemnu hebku a moja plet ziari. Piling a vodicka je dostupna na stranke -odkaz odstránený-

lana334

viete poradit nejaky dobry peeling lebo na trhu sa mi ich zda byt malo...a mal by byt na mastnu plet ale nerobia sa mi vyrazky.

sofija

Moja neboj ja uz som si presla kadecim tak isto od pleti spalenej od glyca A,vsetka mozna kozmetika z drogerie ale potom som presedlala na lekaren a strasne mi pomaha bud cajovnikovy gel ale musim povedat ze najviac mi pomohlo la roche possay effaclar-by som bozkavala nohy tomu kto to vymyslel :) teraz uz iba jazvy ma trapia a obcas daka podkozna vyrazka ale na to si dam pytiol z lekarne a na ten pytiol este tu kuru proti akne z avonu a rano je vyrazka mensia a o dva dni ziadna !A ten krem tusim v lekarnach maju iba v bratislave v 2 lekarnach a v kosiciach v 1 tusim ale ja som si to objednala cez internet.Da sa to objednat asi len platbou cez ucet,ale ja som im tam napisala mail ci by mi to nemohli poslat na dobierku,pretoze ucet nemam a nasi by mi to nezaplatili...ale boli zlaty a poslali mi to hned prvou triedou :))) drzim ti palceky :)

agajka

a kde to teda dostat? ked ja uz neverim,ze mi nieco pomoze,mne sa zda ze to su jazvy:( mam z toho uz aj komplexy,aj ja by som chcela mat jednotnu farbu pleti a zit bez makepu:( a kde si to zohnala teda?ach..si to pojdem uz hodit..