peeling tvare

agajka

baby a neviete o dakom bielacom kreme-rozjasnujucom,potrebujem sa zbavit tych flakov a jazviciek:/ alebo uz na to nic nepomoze?neviete,co sa stym da robit?

agajka

vdaka:)ja sa uz teraz snazim starat o plet,cistim si ju pravidelne..gel,peeling,plet.voda..len ten krem neviem..tak teda skusim najst daky krem pre mastnu plet s aloe vera(alebo ten harmancek)ako hovoris:) Ale predtym som sa o plet VOBEC nestarala,a teraz uz je asi neskoro,pretoze mi ostali flaky a jazvy po akne..:(( nevedela by si mi poradit nieco aj na to?a dakujem ti pekne za ochotu:)

zuza-ahoj,aj ja pouzivam Glyco A na tie flaky.proste sa ti to zosupe,a bude to menej viditelne,a budes mat dost suchu plet-musis to mastit kremom.ale inak ziadne zazraky.(davaj pozor,jasne ze ti to trochu spali plet,ved je to kyselina,vies presne ako to mas pouzivat?pozri sa aj na stranke lady.sk poradna a daj do vyhladavaca glyco a,tam sa o tom co to docitas:)alebo ti mozem povedat aj ja,nic zlozite to nie je.

vonkajsiavyziva

pokiaľ je akné na lícach a na čele, a nemáš žiadnu alergiu ovšem, tak to môže byť stred - to je v prvom rade, ak nie, tak máš problém s tráviacou a dýchacou sústavou. Nemáš zlý metabolizmus? alebo piješ dosť? fajčíš? potrebovala by som vedieť,či máš aj nejaké zdravotné problémy, ale najpravdepodobnejšie sa akné tvorí zo stresu a potom zvnútra.

vonkajsiavyziva

marcelína: ja viem, že toto je reklama, ale najlepší nočný krém aký som ja kedy mala je od NouriFusion, či mi veríš alebo nie. ale tak dobrý by bol pre teba aj krém s aloe alebo zeleným čajom

vonkajsiavyziva

čistiť, čistiť, čistiť, prírodná kozmetika, čistiaca maska 1X do týždňa, veľa piť, nefajčiť, nepiť alkohol, viac vitamínov. neviem kde je akné, takže viac neviem povedať

renca

ja mam akne na tvari a to uz od 14, teraz mam 27, vyskusala som uz vsetko, prosim porad mi co robit?som uz zufala..